Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pravi potez !!! Bravoooo !!!

 

Bulatovic i Zile ima da zavrse i bolje posao u paru. O Volkovu necu ni da pricam, nadao sam se da ce da krene i da se ustali u tim ali je ocigledno dosao da se zajebava  a tim ponasanjem i omalovazava klub. Jeste suvi kvalitet za Stankovica ali kad vec nista ne pokazuje bolje da se decku pruzi sansa i da se istrpi. Ipak mu je prva sezona u Super ligi.

Sad molim boga da se niko iz zadnje linije ne povredi.

Rasta miran, miran pa kad ga uvaliiii !!! :D

Link to comment

Podsetio bih da imamo i Ljubisavljevića. Dečko je bio ok na pripremama, a registrovan je za završnicu sezone. 

+1

 

Pravo pojacanje teranje goveda prepotentnog 

+1

Link to comment

Nek su i otisli. Bili su u Radnicki samo da izvade karijeru i vrate formu,a ucinak na terenu sa njihovim renomeom nista.

 

Taman ce nam na leto legnuti 300 hiljada € i dignuti malo . Ovu pol sezonu smo se i nekako skrpili i ako bi nam u tom momentu dobro doslo taj novac.

 

Pored Mrke,da li ocekujete Arsin odlazak ?

 

Sve mislim da ce Arsa unovciti ove dobre partije i golove.

Link to comment

Nek su i otisli. Bili su u Radnicki samo da izvade karijeru i vrate formu,a ucinak na terenu sa njihovim renomeom nista.

 

Taman ce nam na leto legnuti 300 hiljada € i dignuti malo . Ovu pol sezonu smo se i nekako skrpili i ako bi nam u tom momentu dobro doslo taj novac.

 

Pored Mrke,da li ocekujete Arsin odlazak ?

 

Sve mislim da ce Arsa unovciti ove dobre partije i golove.

Arsa se cekao da ode i ovog prelaznog roka pa ce verovatno to uraditi na leto. Sad dal ce odma ili ako se kvalifikujemo posle evropre, videcemo...

Mrka kakav je moz si ostane jos malo. :D Iskreno veliki naklon za stav jer svi zele sto pre da odu a on radi bas kako treba. Mislim da njemu treba jos cela jedna sezona pre odlaska, videcemo i to...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...