Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Pošto ima tema za LE za ovu sezonu, a nema još za LŠ, evo ovde

 

Juče par iznenađenja, porazi Ludogoreca i Makabija, remi APOEL-a i Vardara, danas tesna pobeda BATE-a i za sad nerešeno na Maksimiru

 

 

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dinamo deluje kao da će ga pre primiti nego dati. Having said that, biće 4:1

 

@hamlet, otvori ti pa ubaci poll i spoji, mrzi me sad da smišljam pollove :D

Edited by theanswer
Link to comment

?

Vise se moze reci partizan protiv rumunskog partizana posto je steaua osnovana kao vojni klub, isto kao partizan. :)

+ je njihova osnovna boja crveno plava kao sto je bila nasa.

 

E sad sto vi navijaci volite da se druzite sa rumunskim partizanom to je druga stvar :D

 

Jedino sto se moze povezati je ime zvezda, ostalo je "partizan" mada i mi imamo zvezdu u grbu..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Link to comment

Koliko Poljaci nemaju srece u zrebanjima za LS. Sad bas gledam, poslednji put su tim u LS imali pre 20 godina. Uvek im na poslednjem stepeniku naleti mina. Ove godine Leh ide na Bazel, sa vrlo malim sansama za prolazak.

Taj isti leh moze nama da uleti u 4.kolu lige evrope ako nas izbaci rumunski partizan, jer su bolje plasirani na listi od nas a mi smo drugi ili treci ispod crte favorita. Tako da nemoj da ih zalis :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...