Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

Dobro, jeste da je ovo pdf o automobilima, ali pošto nigde drugde nije obrađena ova tematika, trebalo bi da je najbliža ovome. Moja malenkost nije bajker, mada umem da vozim motor i imam A kategoriju (kao i sve ostale). Druženje s motociklima sam uglavnom završio nakon svog redovnog vojnikovanja, a to beše davno. Tamo sam pored ostalog vozio i ovo:MOTOGUZZI.jpgPosle je moja konformistička duša zaključila da su četvorotočkaši ipak pogodniji za izvesne sportove u nedostatku stanbenog prostora ...Da li volite motore? O kojem maštate? Imate

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ni ja nisam neki ljubitelj motora ali ću da okačim ovo čudo koje sam video u Beogradu.nsu1956maxi174ccqp0.jpgMalo sam proguglao i našao da se 60-tih godina proizvodio u Unis-Pretis fabrici i Sarajevu zajedno sa Princom i loncima :lolol:

Link to comment

E pa Nešo, pošto si krenuo sa vojnim krševima red je da se ne zaboravi 1 Ural, pravi izbor svakog nesputanog i buntovnog penzionera.eddie2ms4.th.jpgDa u Kragujevcu nisu prestali da Fiću prave (ili Pretis u Vogošći) možda bi dočekali i da se oko njih danas sekta naprav

Edited by salkodinamitas
Link to comment

Kapa dole Slovencima koji su u zemlju Yamahe, Kawasakija, Honde, Suzukija...uspeli da uvale Tomos Automatic.Ovaj, koji sam slikao u Yoyogi parku, sluzi kao nogare. Bio je jeftiniji nego da nadju jos jedan plastican cunj.tomos4.jpgEdit: umesto attacmenta postavljena ista slika s linka.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Auto mi je prevozno sredstvo, na njega se ne palim. 4wd mi je malo vise od toga-plezir.But bike, that's the way of life!Da probam da se setim svih motora koje sam imao do sada:Prvenac Tomos APN4 ? valjda se tako svao. Polirani kanali ... max brzina 110km [merio tristac pored mene] :lol:II gimnazije, roditelji nemaju pojma. Drzim motor na Kosutnjaku kod drugara i svaki dan sa zelenjaka 33kom leyland bus do Kosutnjaka, malo pesaka kroz neke njive, do motora a motorom u skolu. Kada samo ovo preziveo ... :rolleyes: Pre osamneste CZ 200cc, zver! sa 50cc na 200ccNije dugo trajalo. Marnuli me bez dozvole, roditelji pohisterisali ...ja napunio 18 i evo me u UK.2 trijufa i jednu BSAOdlazim u Nl tamo ja i bivsa drga kupujemo BMW R650 -boxer [pandurski] Iz NL za Tursku, Liban [oh yes zuti libanac je bio naj tada] ubijemo 20k km za 4 meseca.black outVracam se u BG,Yamaha RD500 dvotaktas-ludakizgubio sam dva dobra drugra koji su imali iste motore.85' prekretnicaHarley SportsterVozio nekoliko godina pa harley road king96'treci harley. 100% custom. Build my self from from scratch. 6+ zimsih meseci u garazi.evo ga:harley8.jpgortak sa devojkom na motoru ne bi da ga prepoznaju.Ukraden na Krfu 2000cetvrti harley 2000-2300 harley softail - spusten low ridder.harley_plavi-can_2001.jpgprodao pre dolaska u BGproslog i ovog leta: :) sa konja na magarca.148-4806_IMG.jpgBeverly 500Nemam ni njega vise.Za 6 godina na Krfu sam unistio jedno 3 skutera, zadnji Yamaha Majesty [tesko sranje]

Edited by hefestus
Link to comment

Rekoh već da je udobnost jedna od najvažnijih osobina koju treba da ima moje vozilo, makar to bio i motor. Ovaj se savršeno uklapa u opis:honda-goldwing.jpgHonda Gold Wing pravi se dugo, sad se moe dobiti i s motorom od čak 1800 ccm. Možete naručiti i airbag.GoldWing_airbag_open.jpgNemam ništa ni protiv trokolice na njenoj bazi:1996HondaGoldWingTrike.jpgKoriste je inače u razne svrhe...goldwing_tow.jpgDobro, naravno da sve to košta kao prosečan automobil, ali maštanje valjda nije zabranjeno.

Link to comment

Lep Harley i curaImage145.jpgEdit: smanjena slika zbog lakšeg učitavanja stranice. Motor je inače veoma lep, devojka još lepša, samo bih te zamolio da slike ne budu veće od 800X600, jer se u suprotnom forumašima sa sporijom konekcijom stranica veoma sporo otvara.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ja idem na casove za A kategoriju. Imam B, CE, ali me nesto vuce da vozim motor. Casove imam na Honda CB500cb500-2004.jpgKad polozim odlucio sam da kupim jedan od ova tri modela.Used iz 2005 godine.Yamaha FZ6 FazerFazer%20rechtsachter.jpgfazer.jpegSuzuki GSF 650 Bandit Ssuzuki_bandit650s_.jpgHonda CBF 600 0830cbf600s.jpgKoji bi ste vi izabrali?Edit: smanjena poslednja slika

Edited by nesha taxista
Link to comment

I da, inace volim "naked" bikes.najradje bi nesto ovako htjeo da imam:Honda CB600F Hornettbl_noticias_fichero_imagenes_7592.jpgSuzuki GSRGSR-600-2006.jpgEdit: smanjene slike.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...