Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Neka nek živi sa mišlju da je ubila čoveka, kazna je to najveća...

Samo se nadaj  :(

Ta ликуша ce vec koliko sutra da o celoj stvari razmislja i sebi, svojima i okolini da stvar predstavlja kao 'kad sam imala problema zbog one matore budale...'

U stvari, skoro sam siguran da je sve vreme o tome razmisljala na taj nacin i da sada dignuta cela i svetlog pogleda uperenog u buducnost zahvaljuje bogu i jos po nekom na cinjenici da, cak i u Srbiji, istina uvek izadje na videlo, a pravda pobedi uprkos svemu, a narocito zavisti i mrznji prema poznatima...

Djubretarska posla sve u svemu, a tih koji zive kaznjeni svescu da su ubili coveka pa se 'ladno izvukli, puna je zemlja Srbija.

 

 

Edit: jok, nego ce da ode u manastir i prepusti se bozanskoj pravdi  -_-

Edited by namenski
Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Šta je na kraju tu bilo? Šta je dokazano, šta nije dokazano? Inače, ima li onda ikakve odgovornosti ako nekoga udariš van pešačkog prelaza (ne impliciram da je to ovde slučaj)?

Link to comment

Ma nije prica o odgovornosti, ima je uvek, prica je o - sto pomenu Pembleton - 'ziveti sa svescu da si usmrtio coveka...'

Interesantno je koliko su svi, ukljucujuci i 'nadlezne', u slicnim situacijama spremni da postupe po 'nacelu' poznatom kao 'ako je vec nestao, upropascen jedan zivot, nema smisla da bude upropascen jos jedan'...

Naravno, ako se radi o nekom poznatom, nekom ko ima zaledjinu ili ume da se 'snadje': ukoliko nema nikog od rodbine nastradalog da digne frku, obicno bude pojeo vuk magarca, a ni tada nije sigurno da ce pravosudje da se pokrene.

Najzabavnije je sto po pravilu najvise najebu nezasticene ili najmanje zasticene grupe: penzioneri, Romi, deca iz raznih predgradja u kojima je saobracaj sve samo ne regulisan.

Svojevremeno sam imao prilike da posmatram slucaj coveka koji je, alkoholisan, obilazeci kolonu ciganskih zapreznih kola pokupio Cigance koje je neoprezno iskocilo iz kola.

Svi, od policije, preko hitne pomoci i ostalih, bili su u fazonu 'dobro de, desilo se...' i svi su isli na ruku coveku koga nisu ni poznavali (radilo se o nesreci van Beograda). Covek se izvukao bez ikakvih posledica, a nisam primetio da se bas pojeo zbog osecaja krivice, stavise: o tome je znao da prica kao o dogadjaju u kome je imao srecu.

Link to comment

jebote, dvaputa sam u begeu video cele familije stisnute na 1 motoru.

ono, keva, cale i dete, oba puta na onim velikim skuterima od 400 kubika recimo.

oba puta svo troje bez kaciga.

Pih, to je  Napulju za wimps. Evo ti snimak, njih dvoje, tri deteta i kolica sve na skuteru, i niko nema kacigu, naravno.

 

Link to comment
  • 2 months later...

poludim kad vidim koliko parking mesta u centru grada zauzima taxi stajaliste..pa sam tako danas cekala mamu kod socijalnog na istom..upalila sam sva 4 i bila u autu i pravila se luda..dok se neki nije nasao da mi kaze kako ne smem tu da budem..ja i dalje mislim da je bolje sto sam bila tu nego na kolovozu..a taxista mi je rekao da mi moze doci policija i pisati mi kaznu kao da sam stala na mesto za invalide  :blink: ..znaci taxi stajaliste i invalidi su isto?!?

uzas!

Link to comment
  • 3 years later...

Pre nekoliko dana u jutarnjem špicu u Kneza Miloša, kreten ladno skrenuo ulevo, niz Miloša Pocerca. Iz one naizmenične trake. MIslim da čak nije bilo mnogo sirena, više neverice svih okolo. 

 

https://www.google.com/maps/@44.8026291,20.456453,3a,64.1y,42.25h,88.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQF1-UTErEfvX9y_2jy88kw!2e0!7i13312!8i6656

 

Ovde.

 

Na raskrsnici Resavske i Kralja Milana vrlo često neko skrene, iako je u svim smerovima dozvoljeno samo pravo da se ide. 

Link to comment

videh nedavno u gepratovoj debila kako se isparkirava u rikverc s telefonom na uvetu

videh nebrojeno puta vozače u gradskom prevozu kako ćaskaju telefonirajući tokom vožnje. a iznad im nalepnica na kojoj piše da je zabranjen razgovor sa vozačem.

 

valjda će da izmisle nešto i serijski ugrade u vozila a da onemogućava telefoniranje. ma i putnicima u javnom prevozu. naslušao sam se, protiv volje, pičkaranja, kuknjave na sve moguće (policija, lekari, komšije, familija,.......), kuhinjskih i drugih recepata i saveta.

Link to comment
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...