Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja igram prvi Borderlands, jeste malo repetativan ali te opet nekako navlaci da igras dalje, pravi 3D Diablo. Doduse, ja od nekog sedmog nivoa (sad sam oko 30.) od oruzja koristim skoro iskljucivo jedan te isti revolver, damage 65x7, samo 2 metka u sarzeru, ali se zato reloaduje brzinom munje! Zapravo nisam siguran sta me tacno goni da nastavim dalje ako nije isprobavanje novih dzidzabidza, prica je nepostojeca, sve protivnike sam vec video, ima nekih simpaticnih detalja, ali ne u tolikoj meri. Mozda grafika, eto. Ona odluka razvojnog tima da promene grafiicki dizajn iz realisticnog u cel-shade im je otprilika najbolja ideja ikad, ovako je i djubriste vizuelni spektakl :Hail: Ja sam davno ovo pricao, dok ne naprave hardver dovoljno mocan da se igre ne razllikuju od stvarnosti, cel-shade je najbolji izbor.

 

Cujem da je drugi deo jos bolji, moracemo i to da probamo kad dodje na red.

Edited by Calavera
Link to comment

bolji od BF-a?

 

Skroz drugaciji, tako da je nezahvalno govoriti koja je bolja. BF je spora, takticka igra, sa kvazirealnom fizikom oruzja. Titanfall je ultrabrzo ludilo, u kom trcis po zidovima, visis po zidovima, i skaces 10 metara u vazduh. I tu onda imas Titane, koji su za ovakve igre skroz novo iskustvo. BF ima akcenat na horizontali, na kontrolu prostranih mapa, dok Titanfall sa druge strane ima akcenat na snalazenje po vertikali. Mape su po velicini negde izmedju CoDa i Battlefielda,  ali su daleko vertikalno slojevitije. i pravljene su tako da wallrunovanjem, walljumpovanjem, doublejampovanjem itsl. mozes da ih predjes pet puta brze nego trceci po zemlji. Oruzja imaju CoD fiziku. Tako da, ako volis sporiji, metodicniji, realisticniji pristup BFa, ne verujem da ce ti se ovo vise svideti. Ovo je dete CoDa i Unreal Tournamenta.

 

Na Orginu nude 2 dana trial, pa mozes da probas.

Link to comment

Skroz drugaciji, tako da je nezahvalno govoriti koja je bolja. BF je spora, takticka igra, sa kvazirealnom fizikom oruzja. Titanfall je ultrabrzo ludilo, u kom trcis po zidovima, visis po zidovima, i skaces 10 metara u vazduh. I tu onda imas Titane, koji su za ovakve igre skroz novo iskustvo. BF ima akcenat na horizontali, na kontrolu prostranih mapa, dok Titanfall sa druge strane ima akcenat na snalazenje po vertikali. Mape su po velicini negde izmedju CoDa i Battlefielda, ali su daleko vertikalno slojevitije. i pravljene su tako da wallrunovanjem, walljumpovanjem, doublejampovanjem itsl. mozes da ih predjes pet puta brze nego trceci po zemlji. Oruzja imaju CoD fiziku. Tako da, ako volis sporiji, metodicniji, realisticniji pristup BFa, ne verujem da ce ti se ovo vise svideti. Ovo je dete CoDa i Unreal Tournamenta.

 

Na Orginu nude 2 dana trial, pa mozes da probas.

Ma jok. Ovo tvoje mi super da ne probam uopšte. Ja sam Unreal/Doom malo igrao jer mi nije odgovaralo to vitlanje a ovo uvodi i vertikalno hopa-cupa tako hvala al ne hvala. ;)
Link to comment

Evo za one koje zanima kako to izgleda u praksi. Ja sam spizdio na ovo 143 sata, trenutno.

 

.

 

 

 

PS: Igra ima multiplejer kampanju. Vi se rokate, a stvari se desavaju okolo, i dobijas ove video feedove sa strane,

Edited by Verterdegete
Link to comment

Koliko je samo dobra ova "Prison Architect" igra :Hail: , jeste li kupili legalno ili narodnu verziju ?

 

Narodnu brate. :sleep: Toliko ima tih V-eova tj. apdejta da se ne isplati. Nisma skoro proveravao al kad sam je ja nabavljao (pre mesec - dva) bila je under development i bukvalno si mogao da skineš svaki v.2x, skoro za svaki dan.

Link to comment

zajebana je igra realno ;D moram treci put poceti ispocetka jer se uvek zajebem. ne kontam zasto nemam dotok vode. sve sam povezao sa cevima i stavio ovaj pipe valve ali ne dolazi voda.

 

napravio sam nekoliko gresaka. ne moguce je ovo iz prve savladati ;D

Link to comment

jbt kako mi je zabagovala igrica mnogo sam popizdeo. napravio, izgradio sam sve i samo treba da cekam nove inmate i tako saveujem. sada hocu da loadujem kad ono nema nigde vode. cevi ne rade i ne mogu nista da uradim. ceo trud od 5-6 sati je otisao u kurac

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...