Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Smlatio burger u nekom hipsterskom fensi burger džojntu. S čedarom, prepečenim clukom, pečukrama i halapenjosima i kolslou uz to. I litar apfelšorleta, jer još uvek ne mogu da utolim žeđ.

Link to comment

Samo za katamarana.

m73lsm.jpg

 

lol. Vrh vrhova kašičice sam pojeo uz ručak i evo brid usana tek sad jenjava.

 

A ovaj sušeni otrov stvarno ne znam de da turim. A miriiiis.

Braaateee... teglicu milioniti deo kapi ubija. Sušenu sam danas grickao uz punjene paprike, đavolski ljuta al ukusna. Ne usuđujem se da je stavim u kuvanje
Link to comment

sklepala sam pesto pene. gledala sam onu jadnost od nicega sto nemam a gladnaa, pa sam se setila da sam juce videla kod novog italijana s pocupanim obrvama na 24 kujne ligurijsku pastu s pestom, boranijom i krompirom, i setim se da imam u zamrzivacu delezovu tanku boraniju. izlomim je na velicinu pena i ubacim zadnja dva minuta da se skuva s pastom. beli luka, cili, ulje, pesto, plus boranija i pene, plus parmezan, biber. odlicno! za krompir sam vec skepticna da bi mi se uklopio. 

Link to comment

Ja danas nisam ništa jeo a ne sećam se da sam juče jeo išta osim sinoć pice u Džank Fud stritu. Doduše, sinoć sam popio jedno pet piva ili više.

Imam neku mesinu u frižideru. kao kapama, ali, kad pomislim da sad to treba da podgrevam, i da vadim tanjir i viljušku i nož i da otkidam neki komad hleba....e, pa, ne jede mi se.

 

Mis'im, food is overrated

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...