Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

paket je navodno stigao kod lokalnog logisticara (da li posta, ili neki drugi koji isporucuju pakete).

medjutim, taj lokalni me nije obavestio da je paket stigao, paket je cucao u lokalu 7 dana, i poslat je nazad

i tu mu se gubi trag sto se tice tracking-id.a (nema novih podataka), a aliexpress zabole kurac da vide sta je bilo sa njim, iako je poslat sa aliexpress standard shipping

pitao sam ih da mi kazu ko radi isporuku u .de, da probam da resim problem u lokalu, naravno na to mi nisu odgovorili

lakse je reci da ja samo treba da ga pokupim od neznanog logisticara, i da je time njihova obaveza ispunjena... lopine

 

jos bolje je da tracking samo kaze da paket nije isporuciv u lokalu (ne kaze da me ceka / da me je cekao negde): 

http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=UR841938995YP

Edited by Zverilla
Link to comment
  • 1 month later...

Ja sam primetio da su proizvodi iz moje Wish liste naprasno poskupeli, a zatim i pojeftinili neverovatnih 50 posto za ovaj "praznik", čime su se izjednačili sa cenom od pre nekoliko dana.

Link to comment

Ja pamtim neke blutut zvučnike koji su pojeftinili sa 120e na 20e. I pogledaš istorijat kupovine proizvoda i vidiš da su mesec dana ranije isto bili 20e. Mislim da su sada ukinuli da vidiš po kojoj ceni je neko kupovao.

 

Sent from my MI 4LTE

Link to comment

Moram da pohvalim produkat.™

 

Dugo sam kibicovao kameru za nadzor za lokal, da mogu da nadgledam radnika, kontrolišem neke stvari i uopšte, korisna je stvar. Mnogo sam birao pošto ima gomiletina modela, pa sam se odlučio za jednu sa gomiletinom pozitivnih ocena, koja obećava po opcijama. Za 30e, oduševljen sam.

Dakle, radi na struju, sliku šalje preko wifi-a ili lana. HD rezolucija, 720p, odlična slika. Kontrola prekomob ili win aplikacije, preko aplikacije se klizanjem po ekranu pomera kamera levo desno gore dole, opali screen shot, pusti snimanje. Može da snimi 4 pozicije kamere. Može da se sluša zvuk i da se na istu priča preko telefona da vas čuje radnik/dete i sl (kvailtet zvuka, skroman). Može da se ubaci micro SD da snima. Ima nightvision. 

 

Što bi rekli, great value for d money. Mislim da ću uzeti još jednu.

Link to comment

Jel ima neko preporuku za dobar auto-punjac za mobilni sa Alija? Ono, da nije neki krs nego nesto korektno.

 

Inace, planiram da uzmem i Opcom dijagnostiku za Opela, vidim da na KP idu od 30e pa navise a na Aliju ima za 15ak dolara, pretpostavljam da je to ta ista pa hoce ljudi da zarade...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Jel ima neko preporuku za dobar punjac za mobilni sa Alija? Ono, da nije neki krs nego nesto korektno.

 

Inace, planiram da uzmem i Opcom dijagnostiku za Opela, vidim da na KP idu od 30e pa navise a na Aliju ima za 15ak dolara, pretpostavljam da je to ta ista pa hoce ljudi da zarade...

 

Gora od ove moje kamere je na kp 6500.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...