Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Ja se uspešno skinula sa sports directa. Jedino mi ostao jedan penjoar koji stiže tek 5/10 na inventar. Čista viskoza i lep dezen za male pare, a ja ne mogu da funkcionišem bez penjoara. Posle toga ga neću otvarati više.

Link to comment

Letos je to imalo smisla, jer smo nakupovali papuče, suknjice, šorceve i sve te stvari, a sada se ponašam tako što gledam šta je na dobrom sniženju i onda kalemim šta bilo preko da bi bilo do 50e. To je debilana ponašanje. Kao kada sam nakupovala svilčinu u Indiji samo zato što je 4-5 puta jeftinija nego u Evropi. Kao da sam ja nešto patila ovde što nemam 30 metara svile. I naravno, to stoji u ormanu netaknuto. Ja sam labilna osoba. 

 

A kad svakako treba da zanoviš stvarčice za male devojčice kao ti što radiš, Sportsdirect je fantastična stvar!

Link to comment
  • 1 month later...

Rešio sam i ja da omastim brk o Sdirect. Imam u torbi™ 2 šorca i čarape (man utd  :misko: ), sve košta oko 29e, poštarina 18e, jel to malo puno na taj iznos? 

Od opcija imam samo pokupiti u UK skladištu ili neki Berlin Expres.

Link to comment

Jel kupovao neko Lee Cooper cipele na SD? Kakve su im velicine?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

:lolol: lee Cooper cipele :lolol: idi bre u kurac 

 

Rešio sam i ja da omastim brk o Sdirect. Imam u torbi™ 2 šorca i čarape (man utd  :misko: ), sve košta oko 29e, poštarina 18e, jel to malo puno na taj iznos? 

 

Od opcija imam samo pokupiti u UK skladištu ili neki Berlin Expres.

klikom na Barlin paket stize DHL-om. mnogo je 18e na tu svotu

Link to comment

 klikom na Barlin paket stize DHL-om. mnogo je 18e na tu svotu

 

Pa tako mi se i činilo, mislim da su spominjane cifre oko 13, 15e na 50e robe.

 

Edit: robe.

Edited by Mil@n
Link to comment

[emoji38]ol: lee Cooper cipele [emoji38]ol: idi bre u kurac

 

A bre za 16€ nece se bace, nek izdrze ovu zimu i super.

 

@milan mi narucismo tri para cipela i postarina nam je 18€ ali za to sto si ti stavio ne bi smelo da bude vise od 13 € sto je neki standard.

Barlin ti je DHL.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment

Da. Mada ja kad naručujem uvek gledam da popunim maksimalno do 50€ a ako nemam ja šta d akupim uvek ima neko od drugara ko je zainteresovan da kupi nešto za sebe i onda podelimo i poštarinu.

Link to comment

1) jel salju racune ti sa SD-a kako nasa carina ne bi po slobodnoj proceni odredjivala vrednost?

2) jel u tih 50E koji prolaze necarinjeno ne racunam shipping?

 

btw

drugar mi poslao link sa navodno originalnim patikama, al meni sajt zdravo sumnjiv

Link to comment

1) jel salju racune ti sa SD-a kako nasa carina ne bi po slobodnoj proceni odredjivala vrednost?

2) jel u tih 50E koji prolaze necarinjeno ne racunam shipping?

 

btw

drugar mi poslao link sa navodno originalnim patikama, al meni sajt zdravo sumnjiv

uf, meni bas deluje fejk, sajt presveg, pa onda cene.

prvo, sajt je templejt napucan za par sati, drugo, nemaju favicon, sto govori u prilog tome da je sklepan za par sati, trece, nije sve dobro linkovano, cetvrto, makar bi trebali imati fb stranicu, kad vec imaju tu wordpress ekstenziju za socmreze, a kad se recimo klikne da odes na njihovu fb stranu, ne salje te nigde, tojest salje na facebook.com, peto bas nikakav opis firme ne postoji.

kad se ukuca u guglu, vidimo da je opis sajta namerno blokiran robots.txt fajlovima, sto nema nikakvog smisla.

nek drug naruci pa vidi kako ce ispasti, on poslao, on nek prvi kupi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...