Jump to content
IGNORED

Transfer novca iz inostranstva.


Moća

Recommended Posts

Trosak wire transfera (SWIFT) ne idu procentualno vec je uvek oko 20-40eur ovisno o broju banaka u lancu transfera. Na to dodaj koliko tvoja banka uzima od tebe kao primaoca (bez obzira na OUR, SHA). Inteza ne uzima nista ako je cifra do 100eur. Telenor banka takodje ne uzima proviziju.

Link to comment

Ali to iziskuje pravljenje profila povezivanje sa racunom u banci a ovaj to nece hteti da radi.

 

to da, ali ako taj namerava da salje vise od jednom u zivotu, isplati mu se da otvori account. 

Link to comment

Pa dobro opet tih 20-40 eura je manje od 150$. E sad koliko banaka ima izmedju pojma nemam kako to da znam?

opa, soma i po je dakle u pitanju

a gde si ti momce zaradio toliki novac?  :fantom:

Link to comment

Ja ovo stalno radim (prebacujem novac iz raznih drzava u razne drugo) i TORFx je ubedljivo najbolji servis koji sam nasla. daje najbolje FX rates, i ne naplacuje "proviziju"

A kakve to veze ima sa bankarskim troškovima?

Link to comment
  • 3 months later...

Za Paypal je najbolje da uznem onu internet Vizu u Intezi? Bitno mi je da ovde mogu normalno da podizem pare koje bi stizale iz inostranstva.

 

Otp banka kao opcija? Negde sam procitai da su kao brzi kad povlacis novac sa pp na karticu. Btw to povlacenje kosta 4 evrica nezavisno od banke?

Link to comment

Za Paypal je najbolje da uznem onu internet Vizu u Intezi? Bitno mi je da ovde mogu normalno da podizem pare koje bi stizale iz inostranstva.

 

Otp banka kao opcija? Negde sam procitai da su kao brzi kad povlacis novac sa pp na karticu. Btw to povlacenje kosta 4 evrica nezavisno od banke?

 

electron moze sve sto i internet + podizanje s bankomata. ja ga uzeo u intesi jos onomad™, tad se nista nije placalo.

 

meni pare s paypala na karticu stizu za 3-5 radnih dana. povlacenje je uvek 4 evra ili 5 dolara.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...