Jump to content
IGNORED

Novosti na Internet sceni


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

Probo, prijavio par bagova, makno. Ruši se, bar kod mene, na nekoliko sajtova, čini ružnima geđete koji su mi srcu prirasli.... ću da prćekam da malo odraste. Det sed, FishIETank i Psychedelic browsing su fensi. biggrin.gif Za pikanje sajtova na Taskbar nemam baš mjesta, potrebe i navike..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Do integrisanja Fejsbuka i Skajpa, prema pisanju Volstrit džurnala, moglo bi doći u oktobru. Udruživanje najveće društvene mreže na internetu i vodeće kompanije u oblasti internet telefonije omogućiće korisnicima Fejsbuka da obavljaju telefonske i video-razgovore, a i da šalju SMS. Fejsbuk danas ima više od 500 miliona korisnika, a tvorci sajta žele da integracijom sa Skajpom ojačaju funkcije te društvene mreže novim komunikacionim mogućnostima. Za oktobar je planirano i puštanje nove verzije Skajpa 5.0. Sajt je, pre dve godine, uveo onlajn razgovor svojim korisnicima, a ideja jeste da se, u narednom periodu, to unapredi glasovnom komunikacijom i video-razgovorima.

Možda je ovo i poslednji pozdrav klasičnoj telefoniji...

Link to comment
Ja sam glup, ali prosvetlite me: u cemu je razlika izmedju onlajn razgovora i glasovne komunikacije?
Mislim da se ovde pod onlajn razgovorom podrazumeva običan tekstualni čet.
Link to comment
DL_MobileLawsuits2-thumb-640xauto-17037.png
The Reg respectfully submits the opinion that patent-infringement madness has gotten completely out of hand. In recent months, for example, Microsoft sued Motorola, Apple sued Nokia in both the US and the UK, Nokia sued Apple again and again and again, location-services provider Skyhook sued Google, Oracle sued Google, XPRT Ventures sued eBay, Salesforce sued Microsoft after Microsoft sued Salesforce, Apple sued HTC which prompted HTC to sue Apple, Xerox sued Google and Yahoo!, Mcrosoft sued TiVo, Kodak sued Apple and RIM, and Microsoft cofounder Paul Allen sued practically everybody.And that's not event counting putative patent trolls holders such as NTP, MonkeyMedia, SmartPhone Technologies, and Intellectual Ventures, who are firing their suits hither and thither — though most frequently in the plaintiff-loving Eastern District of Texas."It's just a dog fight out there," a patent lawyer with the business-centric law firm Lowenstein Sandler told The Wall Street Journal. ®
  :lol:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo i nisu neke novosti, ali donekle jesu na internet sceni, pa rekoh da postavim ovde, mislim da će tema prilično zanimati ljude koji se bave web tehnologijama.Siže cele priče (ukoliko niste već upoznati) se nalazi ovde, a dalje ukoliko vas priča zanima i imate šta da kažete na temu, sami čitajte, dovde.Inače, da se odmah ogradim, ne advokatišem za prijatelje, u pitanju su ljudi koje znam iz viđenja i priča zajedničkih poznanika i mogu apsolutno da tvrdim da nisu kriminalci, za razliiku od Državne lutrije Srbije odakle je otprilike došlo do smeštanja ili nekakvog lanca kladionica.<_<

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...