Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

Tako im napiši

 

jbt, blam me malo da se cenkam, al tih 450 din mesecno bi mi u ovoj  situaciji nesto i znacilo

idem da pisem,tip 'hvala, vise bi mi znacilo smanjenje pretplate, razmotricu i druge opcije i sl',  papir trpi sve  :ph34r:

Link to comment
  • 5 weeks later...

Verovatno nije, al da pitam

 

 

Kaže mi drugarica da Total TV i SBB neće više raditi u inostranstvu, tj već ne rade na novim sat risiverima. Je l čuo neko nešto o ovome? Meni se to čini sumanutim, oni garant imaju više pretplatnika u Evropi nego u Srbiji.

Link to comment

Verovatno nije, al da pitam

 

 

Kaže mi drugarica da Total TV i SBB neće više raditi u inostranstvu, tj već ne rade na novim sat risiverima. Je l čuo neko nešto o ovome? Meni se to čini sumanutim, oni garant imaju više pretplatnika u Evropi nego u Srbiji.

A što ne bi radilo? Nije vezano za IP adresu, nije vezano za telefonsku liniju. Satelit baca signal u večem delu evrope, delu azije i afrike, dokle signala, dote se i gleda. Ssatelit sa koga se emituje toal (16 istok) neka KA spot transpondere, tako da ne postoji mogućnost usmeravanja signala samo na Balkan

Link to comment

A što ne bi radilo? Nije vezano za IP adresu, nije vezano za telefonsku liniju. Satelit baca signal u večem delu evrope, delu azije i afrike, dokle signala, dote se i gleda. Ssatelit sa koga se emituje toal (16 istok) neka KA spot transpondere, tako da ne postoji mogućnost usmeravanja signala samo na Balkan

 

Sve to i ja mislio, satelitski signal u box ne može da odredi geolokaciju, onda pomislih, možda su iz ko zna kojih razloga, zahtevali da risiver mora da ima utaknut network kabl u njega, i ako IP nije iz Srbije, da blokira, jer znam da su skoro menjali boxove.

 

Biće da je pogrešno preneseno, to bi bilo poslovno samoubistvo, i nema nikakvog razloga da rade tako nešto. Plus, na sajtu Totala još i dalje stoji crno na belo da je potpuno dozvoljeno koristiti usluge van granica Srbije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...