Jump to content
IGNORED

Teniske legende


Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 year later...

U to vreme legende su se oslovljavale sa punim imenom i prezimenom. Monika Seles, Martina Navratilova, Stefi Graf, Aranca Sancez... Jana Novotna.

 

Iako po uspesima (u singlu, u dublu je cepala) nije bila ni blizu ovim ostalim nekako mi je ostala upamcena skoro kao i one. Imala je neku svoju specificnost...

 

I onda jutros ova vest niotkuda :(

Edited by Timmy
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
On 11.6.2018. at 0:33, Timmy said:

Mogao bi Novak bar do Samprasa :) 

 

Preci ce ga i on, realno je da ga sva trojica predju. Em su bolji igraci od njega, em se Pit oprostio kad je imao 31 godinu a te godine su Rodzer i Rafa vec preshishali.

Link to comment
  • 1 month later...

Prilicno detaljno obradjuju poene. Treba se udubiti pa videti da li ima smisla. Meni je tu interesantan sam pokusaj merenja :)

 

Npr. Points assigned for tournament results je ok, jer ih boduju u razmeri u kojoj i nose ATP poene GS/MASTERS/500/250 = 8/4/2/1

Sa druge strane, nisam siguran da 80 nedelja na vrhu ATP liste vredi samo kao jedan grand slam.

H2H je diskutabilan ako su igraci u razlicitim erama (generacijama). Doduse, posto GOAT za sada moze da bude samo jedan od aktualne trojke, to i nije neki problem za meriti. Opet pitanje je razmere poena koji se dodeljuju za razlicite stvari.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...