Jump to content
IGNORED

Islamska drzava


iDemo

Recommended Posts

ovaj s znojnicom džihada je jedini u kafiću ali kaže da ima još pomagača i bombi po sidneju :fantom:

 

sydney-hostage.jpg

 

rusi uobičajeno inteligentni

 

شادي باداودRTVerified account ‏@RT_com

Sydney gunman caught on camera, a middle-aged man wearing Islamic lettering bandana http://on.rt.com/7r03cn

Edited by Hella
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    107

  • Bane5

    86

  • Ryan Franco

    85

  • Muwan

    67

Top Posters In This Topic

Srecom, Sima nije tu, pa ce biti slabijeg intenziteta.

Navodno su preleti preko centra obustavljeni oko podne... Mada ne znam ni koliko to bash ima "preko centra" jer sve ide malo "levo" ili malo "desno"... 

Link to comment

rekao je i da ne zna šta bi mogao da bude motiv i da postoje neke indikacije da bi mogao da bude političke prirode

 

takođe ni policija nema pojma o čemu se tu radi :fantom:

da, mnogi tako isto kazu i kad su zene u hijabu harassed na ulici...

(svaka cast za #illridewithyou)

ovaj s znojnicom džihada je jedini u kafiću ali kaže da ima još pomagača i bombi po sidneju :fantom:

 

sydney-hostage.jpg

 

rusi uobičajeno inteligentni

nema bombi, to su proverili jos danas

Link to comment

 ma ajde  ;)

(same here, aman covece / doduse, minus da nemam nista protiv abota. imam, itekako).

Mozes da zamislis koja su oni ekipa kad im Malko(l)m nije (bio?) dovoljno konzervativan & kosher...

Link to comment

da, mnogi tako isto kazu i kad su zene u hijabu harassed na ulici...

(svaka cast za #illridewithyou)

nema bombi, to su proverili jos danas

jedino sto mogu da tvrde je da imaju pse koji mogu da nadjushe svaku vrstu trave - za bombe i ostalo - boze pomozi.

Link to comment

Mozes da zamislis koja su oni ekipa kad im Malko(l)m nije (bio?) dovoljno konzervativan & kosher...

 

Ih. Da je pa Malkom.

Mozda bih i sama glasala za njega (mada ipak, not).

 

A ekipa je 'Alan Ford'ovska. Nema tu sta.

Link to comment

Ih. Da je pa Malkom.

Mozda bih i sama glasala za njega (mada ipak, not).

 

A ekipa je 'Alan Ford'ovska. Nema tu sta.

On je imao pravo dobre™ savetnike negde tamo pre nego sto ih je Kevin razneo, ne znam kako sad stoji al' eto - izgledao je pismeniji.

Link to comment

On je imao pravo dobre™ savetnike negde tamo pre nego sto ih je Kevin razneo, ne znam kako sad stoji al' eto - izgledao je pismeniji.

 

obojica su bili, centre (left+right, respectively) i nekako, bar sto se mene tice bolja opcija od ponudjenih. no, to je jasno, otvoreno za debatu.

Link to comment

ovaj s znojnicom džihada je jedini u kafiću ali kaže da ima još pomagača i bombi po sidneju :fantom:

 

Interesantno je da kamera ima dovoljno dobar zum da ga lepo snimi, a snajper ne.

Link to comment

Interesantno je da kamera ima dovoljno dobar zum da ga lepo snimi, a snajper ne.

Jes' pa treba posle snajperista da se istraumira pa da moraju da ga shalju na tretmane i tako to...

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...