Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Ako ovo nije savršen topić za udavaču sa FilFaxa poput mene, ja ne znam šta je. :D

aj stvarno, zna neko kako da se ne odlepi jedna polovina dok se druga lepi?
Lm, veštake nalepiti je jako prosto, zaista. Ne znam kako si ih ti lepila, ali evo kako sam se ja sa tim izborila kada mi je bilo potrebno za predstavu.Lepiš ih na liniju tik iznad tvojih trepuški. Najvažnije je da uglove dobro zalepiš. Za to je najbolje koristiti čačkalicu sa malo lepka na vrhu. Na unutrašnji ugao oka naneseš tačkicu lepka kao i na same trepavice naravno, i počneš da ih lepiš. Pritisni trepavice u uglu oka i sačekaj par sekundi. Onda nastavi da lepiš duž linije. Isto treba uraditi i sa spoljašnjim uglom oka. Samo pažljivo treba i odabrati kakve trepavice uzimaš, jer može da se desi da u slučaju mnogo gustih trepavica dobiješ efekat "teškog" pogleda, ako znaš na šta mislim.Ja sam kupila trepavice ArtDeco. U pakovanju dobiješ trepavice i lepak, koji možeš naknadno kupiti kada ga potrošiš. Sam lepak košta oko 800 dinara, a ovo pakovanje koje sam ja uzela je oko 700 i nešto.
koristi li neko Lush kozmetiku? ja vec godinu dana zadovoljni korisnik. nema hemije, do sada nikakvih nezeljenih reakcija.sapuni za tusiranje su vrh, deodoransi mi postali must have (klasicni antiperspiranti proglaseni za kancerogene).p.s. ima i peeling sapuna.
Vala, ja uzela tester za Skin Drink i pokajala se u roku od odmah. Imala sam jako lošu reakciju na tu kremu. <_< No dobro, sve je to individualno.Ali zato Big šampon i American Cream balzam.... Njami.E, sad da ja vas nešto pitam: gde se mogu kupiti one jako tanke četkice za crtanje po noktima?imgalibabacom_Kolinsky_Sable_Nail_Brushes.jpgeha86204.jpggirl%20(7).gif
Link to comment
ja vec godinu dana zadovoljni korisnik. nema hemije, do sada nikakvih nezeljenih reakcija.sapuni za tusiranje su vrh, deodoransi mi postali must have (klasicni antiperspiranti proglaseni za kancerogene).
iako mi lipo to sve u lushu izgleda, onako jestivo i kripno, ne kupujem ih iz vrlo prizemnog razloga-jer mi se u njihovim dućanima zamanta o onog mirisa, da mi i tako mizernu sposobnost rasuđivanja (potrebnog od neptrebnog) zakuca u pod. samo bi se osvrnila ovo sa kancerogenim antiperspirantima, ako se to odnosi na pazuh i rak dojke, to zbilja nema nikakve znanstvene podloge (bio je već, čini mi se, takav topik i na onom forumu) Edited by Nicol
Link to comment

Mozda se neko seti pa otvori Body Shop u Beogradu... Meni Lush uopste ne mirise lepo, naprotiv, sto kaze Nicol, dovoljno mi je da prodjem pored radnje da mi bude muka od jakih mirisa.

Link to comment
samo bi se osvrnila ovo sa kancerogenim antiperspirantima, ako se to odnosi na pazuh i rak dojke, to zbilja nema nikakve znanstvene podloge (bio je već, čini mi se, takav topik i na onom forumu)
sto se Lusha tice, pa tacno je da te zapahne ono mirisa koje se siri niz ulicu. al u kuci, osecaj kod upotrebe (ne dizem im ja rejting zaboga), doziran mirisni efekat, cini ih vrlo prihvatljivim. da pojasnim moje misljenje o kancerogenm perspirantima. prijateljica mi, koja zivi i radi u Cirihu, operisana prosle godine od kancera pazusnih limfnih zlezda. svajcarski lekar koji je operisao, odrzao joj predavanje o antiperspirantima uz napomenu "da kada bi ih zene manje koristile, bilo bi manje rizika od opakih oboljenja" itede... pa sad veruj ili ne. Edited by Merlak
Link to comment
da pojasnim moje misljenje o kancerogenm perspirantima. prijateljica mi, koja zivi i radi u Cirihu, operisana prosle godine od kancera pazusnih limfnih zlezda. svajcarski lekar koji je operisao, odrzao joj predavanje o antiperspirantima uz napomenu "da kada bi ih zene manje koristile, bilo bi manje rizika od opakih oboljenja" itede... pa sad veruj ili ne.
i mene su secnuli,pre ravno 10 god.zbog old spice whatever antiperspiranata,dobijo sam čvorić ispod pazuha :s_w: ,navodno koža ne more dihat,anyway, batalio sam se kozmetike/samo natural ,kada sam u teranju oseti se NA milje :lol: Edited by headhunter
Link to comment
i mene su secnuli,pre ravno 10 god.zbog old spice whatever antiperspiranata,dobijo sam čvorić ispod pazuha :s_w: ,navodno koža ne more dihat,anyway, batalio sam se kozmetike/samo natural ,kada sam u teranju oseti se NA milje
auu, ti li si onaj iz sMrduse Donje?
Link to comment
koristi li neko Lush kozmetiku?
Koristim i prezadovoljna sam.Vrhunska kvaliteta + pristupačne cijene - di ćeš bolje, još za moju kožu koja ne reagira baš najbolje na preparate iz masovne proizvodnje.Mislim da nema šta nisam koristila - sapune, peelinge, maske, pločice za masažu, kreme, te bih izdvojila samo jedno razočaranje, i to njihov bestseller - Dream cream. Super tekstura, super miris, ali mi je ostavljala ljepljiv osjećaj na koži, te kasnije izazivala grozan svrbež.Karma cream rulez. :heart: @LindaAko su tete u Lushu velikodušne sa testerima, probaj Celestial i Almond kisses. Edited by Hannah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...