Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

jebaj ga, kopirala tekst sa hejt topika, al na kraju mi zafalio onaj smehotresni smajli, kopirala i njega al' ode u tom tekst xaxaxaxa... tako da cu sad biti kraca i samo da priupitam gde ima dobrih muskih parki, sa kapuljacama i krznom na istoj? koliko kostaju te neke bolje i da li da pazarim u sportskim radnjama ili da kebam po buticima itd...

Link to comment
1 minute ago, nezvanova said:

jebaj ga, kopirala tekst sa hejt topika, al na kraju mi zafalio onaj smehotresni smajli, kopirala i njega al' ode u tom tekst xaxaxaxa... tako da cu sad biti kraca i samo da priupitam gde ima dobrih muskih parki, sa kapuljacama i krznom na istoj? koliko kostaju te neke bolje i da li da pazarim u sportskim radnjama ili da kebam po buticima itd...

 

military shop? imali su alpha parke sa sve tim krznom na kapuljaci, odlicne su im te jakne, ja sam svoju kupio pre 11 godine i jos uvek me odlicno sluzi i dobro izgleda iako je perem u ves masini, cena je ne znam koja sada, vidi na njihovom sajtu

Link to comment
15 minutes ago, Renegade said:

Pa postoji i military i army shop :D. Dobre su alpha industries ali su im i cene malo jače, 25-30000.

 

e4 cvrc, nisam znao da postoj ii military shop :D da, to bi bila ta cena, pojeftinio dinar za ovih 11 godina :D

mislim da vrede svaku paru te alpha parke, bar sam ja svojom jako zadovoljan, ponavljam, nosim je vec 11 godina i nikada mi do sada u njoj nije bilo zima a redovno je perem u ves masini i ne izgleda jos ofucano, tj nije izgubila svoju boju, imam onu od najdebljeg platna, ne znam kako se taj tip platna zove

Edited by Pontijak
Link to comment
  • 1 month later...

Gde kupiti muške gaće?
Da li su na pijaci ok kvaliteta i koje recimo?
Brendirane su mi skupe, max što bih dao do 500din, ima na KP kao CK za te pare, dal su bolje od noname pijačnih?

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment

taman sam uradio chmar do snezne beline a sad moram i penis

Širi se novi bizaran trend među muškarcima

Jedna klinika u Bangkoku počela je da nudi uslugu laserskog izbeljivanja penisa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...