Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne, nemam ni ja struje za to. Ali ono, ako je USAIDov grant dovoljan da se kupi otadžbina, mnogo ste mi bre jeftini...

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Ne, nemam ni ja struje za to. Ali ono, ako je USAIDov grant dovoljan da se kupi otadžbina, mnogo ste mi bre jeftini...

Jesmo na akciji™, dogadja se i najboljima, ali ste oni vi™ koje si par puta onako ispod glasa pomenuo, samo policu vise u supermarketu... :fantom:

 

Ili, da ti prevedem na srpskohrvatski/hrvatskosrpski: ista govna, ne zanosi se i spusti durbin.

Link to comment

 

Mueller Expands Probe to Trump Business Transactions
By Greg Farrell
and Christian Berthelsen
July 20, 2017, 4:31 PM GMT+2 July 20, 2017, 7:16 PM GMT+2

The U.S. special counsel investigating possible ties between the Donald Trump campaign and Russia in last year’s election is examining a broad range of transactions involving Trump’s businesses as well as those of his associates, according to a person familiar with the probe.

FBI investigators and others are looking at Russian purchases of apartments in Trump buildings, Trump’s involvement in a controversial SoHo development in New York with Russian associates, the 2013 Miss Universe pageant in Moscow and Trump’s sale of a Florida mansion to a Russian oligarch in 2008, the person said.

 

Subotnja večer se bliži...

2012_Ctek_Saturday-Night-Fever-5_613x463

Link to comment

Mnogo si osetljiv za ordinarnog lazova - masno slazes iako ovde nema forumasa, ukljucujuci Erajza, koji nije kritikovao US (bar pod Trampom ili Busom), pa jos se i bunis. Dakle, ono da je US uvek "Dobro" objasnjavaj svojim dosadnim onelinerima nekom drugom.

 

Uh mnogo skupa ta kritika US. Pošto naravno da nema čoveka na planeti sa dve čiste u glavi koji bi pravdao okupaciju Iraka ili paktiranje sa Saudima. Zamisli, jbt, protivi se Bušovoj politici - veličanstveno!

 

Stvar je u nečem drugom - nikad nema zalaganja za sankcije i izolaciju US kao što se to zagovara u slučaju Rusije, Sirije, Irana....po mogućstvu pravdu uvek da sprovodi upravo ta nesavršena US. Dakle ako i taj nedemokratski psihopata Tramp krene da trpa Asada, Madura....biće dobro.

Edited by dillinger
Link to comment

 

Stvar je u nečem drugom - nikad nema zalaganja za sankcije i izolaciju US kao što se to zagovara u slučaju Rusije, Sirije, Irana...

 

To te cudi, a ne cudi te sto niko u SR Jugoslaviji nije bio za sankcije i izolaciju SR Jugoslavije devedesetih?

Link to comment

To te cudi, a ne cudi te sto niko u SR Jugoslaviji nije bio za sankcije i izolaciju SR Jugoslavije devedesetih?

 

Aa dakle u tome je ključ - ne mogu oni privremeno ili trajno nastanjeni u US biti za sankcije i izolaciju US

Link to comment

Баш не може ни на једној теми да се не спомене СР Југославија.

Ti si propustio momenat na forumu kada je svaka, ali baš svaka tema na politici i društvu konvergirala ka Četnici vs Partizani...

 

Ovo sad je banja...

Link to comment

Stvar je u nečem drugom - nikad nema zalaganja za sankcije i izolaciju US kao što se to zagovara u slučaju Rusije, Sirije, Irana....po mogućstvu pravdu uvek da sprovodi upravo ta nesavršena US. Dakle ako i taj nedemokratski psihopata Tramp krene da trpa Asada, Madura....biće dobro.

Rusiji su uvedene sankcije iz tri razloga:

 

1) Ubistvo Maglickog

2) Rat u Ukrajini

3) Petljanje u izbore u USA

 

3 je cisto na bilateralnom nivou a sto se 1 i 2 tice ako Tramp bude krenuo da ubija novinare i ljude koji krenu da otkrivaju njegove manifetluke bicu svakako za to da se njemu i onima oko njega uvedu sankcije. Takodje ako USA okupira Albertu i kaze da je to njen strateski interes ili ako pokrene rat u Kanadi ili Melsiku bicu za izolaciju.

 

Nategnuto je to navlacenje paralela gde ih nema.

 

EDIT: Sto se dobra i zla tice. Mora neko da vas trgne. Totalno ste se uljuljkali u svemoguce relativizacije. Da, u sukobu koji sam opisao pre par strana postoji dobra i losa strana. Dobra je ona koja nije za mrznju, antiislamizam, homofobiju, zabrane putovanja, deportacije itd.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Da, u sukobu koji sam opisao pre par strana postoji dobra i losa strana. Dobra je ona koja nije za mrznju, antiislamizam, homofobiju, zabrane putovanja, deportacije itd.

 

Ovo je logika na nivou zabavišta. Jedna stvar je birati za saveznika Staljina umesto Hitlera, sasvim druga je proglasiti prvog za Dobrog™ jer nije isto što i onaj drugi koji je Zlo™. Trganjem™ u svet bez ikakvih sivih zona.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...