Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

okej. da ja onda ne progovaram jer ovakvi vasi razgovori sa mnom ne vode nikud? doduse svakako nista ne mozemo da resimo .... osim da se pravite pametni tako sto cete provocirati.

Link to comment

Mustang, kakvo je to tvoje "pravo da se protestvuje" a za koje se "snose konsekvence". Pa, takvo pravo postoji i u Severnoj Koreji. Izadjes da protestvujes protiv Dear Leadera, lepo te bace u logor do kraja zivota i mirna Backa. Jel imas pravo - imas! 

 

Mislim, kakvo je to "pravo" kad te predsednik svih gradjana drzave nazove kuckinim sinom i de fakto ti nacrta na ledjima metu za najgori olos (medju kojima, medjutim, tvrdi da ima i "puno finog sveta")?

 

Btw, malo je previse za nekog ko taj predsednik, ko je rodjen bogat i pritom imao 6 bankrotstava i ko zna u kakve mutne radnje bio (i jeste) ukljucen da komentarise to da li se neko drugi (legalno) obogatio... Nego, nema taj srama.

Link to comment

Reakcija Trumpa je retardirana i preterana, neka protestuju ljudi a vlasnici neka urade sta god hoce u svom interesu ... ali ako je onaj lik iz Googla mogao da popije otkaz po istom osnovu bi mogli i ovi sto klece, privatan je biznis jbga.

 

Btw. Kaepernick koji je sve ovo zapoceo nije previse bistar, zapoceo je nesto sto ne moze ni da formulise, ne zna ni tacno zbog cega, ne zna ni koja mu je strategija a koji je cilj (sem da ispali par fraza kao manekenka)...  totalna "attention seek" akrobacija za retardirane medije koji obozavaju ovakve budalastine

Mesecima se ne oglasava sem sto retvituje frazetine dok ovi oko njega cimaju vlasnike za rukav da ga zaposle ... sve zajedno sa ovim klecenjen je totalna patetika

 

Bar da je rekao "ajde braco sa braon i crnom kozom da skroz bojkotujemo ligu dok se neke stvari ne rese (ili da mozda napravimo svoju)" pa da ima nekog smisla, naravno to nece uraditi jer dupe zinulo za lovu a i trebalo bi onda formulisati sta je problem a sta resenje a to je naravno mnogo teze od pateticnog protestvovanja protiv "rata u svetu" i "nasilja nad maslachcima"

Link to comment

Ljudi, sta se lozite, pa sve je ovo normalno, ne? 

 

To je ista zemlja, isti precednik (funkcija, ne glumac koji trenutno drzi rolu) i isti rezim koji je pocetkom 70tih uveo Nacionalnu gardu u kampuse 2 univerziteta da 'pripuca' (u 2 odvojena "incidenta"). Bilo mrtvih.

I sve to 20ak godina pre Tjenanmena... 

Link to comment

btw - muceni veterane koji su se borili za tu zemlju nisu to nikad radili na tlu te iste zemlje - tako da se njihov doprinos u slucaju ovog gospodina verovatno sveo na "da bi on mogao da djuska jebenu lopticu" napravljenu od koze kratkodlakog praseta iz Iraka (ili vec tako neke egzotizne prasece zivotinje iz Avganistana)... 

Link to comment

Reakcija Trumpa je retardirana i preterana, neka protestuju ljudi a vlasnici neka urade sta god hoce u svom interesu ... ali ako je onaj lik iz Googla mogao da popije otkaz po istom osnovu bi mogli i ovi sto klece, privatan je biznis jbga.

 

Btw. Kaepernick koji je sve ovo zapoceo nije previse bistar, zapoceo je nesto sto ne moze ni da formulise, ne zna ni tacno zbog cega, ne zna ni koja mu je strategija a koji je cilj (sem da ispali par fraza kao manekenka)...  totalna "attention seek" akrobacija za retardirane medije koji obozavaju ovakve budalastine

Mesecima se ne oglasava sem sto retvituje frazetine dok ovi oko njega cimaju vlasnike za rukav da ga zaposle ... sve zajedno sa ovim klecenjen je totalna patetika

 

Bar da je rekao "ajde braco sa braon i crnom kozom da skroz bojkotujemo ligu dok se neke stvari ne rese (ili da mozda napravimo svoju)" pa da ima nekog smisla, naravno to nece uraditi jer dupe zinulo za lovu a i trebalo bi onda formulisati sta je problem a sta resenje a to je naravno mnogo teze od pateticnog protestvovanja protiv "rata u svetu" i "nasilja nad maslachcima"

 

 

Ne znam sto od Kaepernicka ocekujes formulisanu politicku strategiju. On je sportista i izrazio je nezadovoljstvo zbog necega sto se desava u drustvu. Nije on tu da ponudi resenje. Problem je sto su desnicari krenuli da se bave njim umesto onim sto je izazvalo problem. Sad kad se psiho umesao govorom prilagodjenjim za njegovu publiku (uglavnom potpune budale na vise nacina) stvar je naravno eksalirala. E sad mozda bude vise motivacije da se problem krene resavati ali to nije tako jednaostavno. Problem je kombinacija rasizma, dostupnosti oruzja, neobucenosti policije i kulture nasilja.

 

A ko zna mozda i average Joe poslusa Trampa, prestane da gleda NFL i krene da cita Kanta.

Link to comment

Ne znam sto od Kaepernicka ocekujes formulisanu politicku strategiju. On je sportista i izrazio je nezadovoljstvo zbog necega sto se desava u drustvu. Nije on tu da ponudi resenje. Problem je sto su desnicari krenuli da se bave njim umesto onim sto je izazvalo problem. Sad kad se psiho umesao govorom prilagodjenjim za njegovu publiku (uglavnom potpune budale na vise nacina) stvar je naravno eksalirala. E sad mozda bude vise motivacije da se problem krene resavati ali to nije tako jednaostavno. Problem je kombinacija rasizma, dostupnosti oruzja, neobucenosti policije i kulture nasilja.

 

A ko zna mozda i average Joe poslusa Trampa, prestane da gleda NFL i krene da cita Kanta.

 

Ocekujem jasnu formulaciju zbog cega protestuje ... zasto skoro pa da ne prica o tome ?

Imas na youtube jedan njegov intervju valjda posle prvog slucaja i tu je napakovao gomilu opstih mesta i gluposti, zar mu nije cilj da objasni probleme koji postoje i pojasni svoj stav ?

 

Naravno da to nece da uradi zato sto jedino sto moze je da ponavlja gluposti i opsta mesta koja pokupi iz medija, covek prosto nije intelektualno sposoban da iznese tako nesto.

 

Pogledaj njegov twitter, smesno, imas njega sa "I know my rights" natpisom , izgleda da misli da je to "pravo" da sedi na klupi nekog NFL ligasa, klekne (pazi klekne, kakav je to patetican prkos u pm ?) kad je himna i da ga neki zli belac placa milione za tako nesto

Totalno infantilno

Link to comment

Reakcija Trumpa je retardirana i preterana, neka protestuju ljudi a vlasnici neka urade sta god hoce u svom interesu ... ali ako je onaj lik iz Googla mogao da popije otkaz po istom osnovu bi mogli i ovi sto klece, privatan je biznis jbga.

 

Reakcija Trumpa je ista kao tvoja ako nisi primetio. Sve pre ali je bullshit

 

Zašto da popiju otkaz?

Link to comment

Reakcija Trumpa je ista kao tvoja ako nisi primetio. Sve pre ali je bullshit

 

Zašto da popiju otkaz?

Ne citaj kako ti zelis vec kako je napisano.

Trump je rekao da treba da popiju otkaz a ja sam rekao da "mogu" da popiju otkaz ako vlasnici tako odluce, privatan je biznis, njihova je stvar.

Ja ne mislim da treba da dobiju otkaz (kao sto ne mislim da je i onaj lik iz Google trebao da dobije otkaz).

Link to comment

mjone dzabe pricas. oni ne umeju da normalno pricaju samo da kontriraju. makar rekao 'ovo govno smrdi'...oni bi rekli da ne smrdi

 

ispravka ...rekli bi da nije u redu da kazemo da govno smrdi

Edited by mustang
Link to comment

Nikada mi nece biti jasno zasto se u land of the free u kojoj je sloboda govora zagarantovana prvim amandmanom digne tolika frka kada neko odbije da peva himnu ili napravi neki performans u vezi iste.

Link to comment

mjone dzabe pricas. oni ne umeju da normalno pricaju samo da kontriraju. 

Koji su ti "oni"? Ti npr meni nisi ni odgovorila na post koji se bas tebi obraca, tako da ne znam koji to oni ne umeju da normalno komuniciraju.

Link to comment

Nikada mi nece biti jasno zasto se u land of the free u kojoj je sloboda govora zagarantovana prvim amandmanom digne tolika frka kada neko odbije da peva himnu ili napravi neki performans u vezi iste.

Zato sto nije "land of the free"

Edited by Bogotac
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...