Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Nekadašnja prva teniserka sveta Ruskinja Marija Šarapova rekla je da je Amrikanka Serena Vilijams mrzela zbog poraza koji joj je nanela u finalu Vimbldona 2004. godine.

GettyImages-633369892.jpg

Izvor: Victor Boyko/Getty Images

Marija Šarapova

Tada 17-godišnja Šarapova je na Centralnom terenu dobila Amerikanku i došla do trofeja na Gren slemu u Londonu.

"Kada se meč završio Serena me je zagrlila, nasmejala se i rekla nešto poput 'dobar posao'. Međutim, kada sam ušla u svlačionicu čula sam je kako vrišti. Mislim da me je mrzela zato što sam je kao jako mlada pobedila na Vimbldonu, uprkos svim prognozama", napisala je Šarapova u svojoj knjizi "Unstoppable: My life so far".

Taj trijumf, prema mišljenju Šarapove, nije jedini razlog mržnje.

"Mrzela me je i zbog toga što sam je čula kako plače. Nedugo posle turnira Serena je rekla prijatelju, koji je kasnije meni preneo, 'nikada više neću izgubiti od te male ku*ke' ", otkrila je ruska teniserka.

Šarapova, koja je zbog korišćenja nedozvoljenih supstanci kažnjena sa 15 meseci van tenisa, smatra i da doping nije glavni razlog suspenzije.

"Kako Meldonijum poboljšava igru? Nikako. Izgleda da su me nadležni kaznili zato što sam iz Istočne Evrope. Morali su nešto takvo da uzmu za razlog", rekla je Ruskinja.

U međuvremenu, petostruka osvajačica Gren slemova se vratial na teren, ali neće nastupati na predstojećem Mastersu u Sinsinatiju zbog povrede ruke.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...