Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

Jel zna neko gde mogu da skinem ebooks? Trebaju mi određeni naslovi:1. Anorexic bodies: A feminist and sociological perspective on anorexia (Morag MacSween)2. Unbearable weight: Feminism, western culture and the body (Susan Bordo)3. The media and body image: If looks could killHvala!

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Opet tražim neke knjige i ne mogu nikako da nađem :( Jel može neko da mi pomogne? Knjiga koju tražim je:"Claudia Malacrida & Jacqueline Low - Sociology of the Body"

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Videh ilustraciju na perspicu i sad nemam mira: ako neko ima Dozivljaje dobrog vojnika Svejka u pdf, doc ili tako nekom formatu, i pritom mi iste posalje na pm, bio bih mu neizmerno zahvalan. Spreman sam da platim svaku cenu ispod 24 rsd :)

Link to comment
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Trazim knjigu Changing Places od David Lodge-a, na engleskom, gde bi se to moglo kupiti™? :)EDIT: Hvala! :)

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 3 months later...

U, hitno mi je potreba The Brooklyn Follies Pola Ostera (na engleskom, naravno) u nekom pdf-u ili tako nesto! Bio bi extremno zahvalan ako neko zna gde se moze naci! :)

Link to comment
To je! Hvala! :)Jbg, nesto nece da mi skine iz nekog razloga! :(
daj mejl na PM i koji format hoces [pdf, rtf, epub....] pa cu da ti posaljem, nisu veliki fajlovi...
Link to comment
daj mejl na PM i koji format hoces [pdf, rtf, epub....] pa cu da ti posaljem, nisu veliki fajlovi...
Nasao sam (tj. dobio sam zahvaljujuci jednoj dobroj forumasici), ali hvala u svakom slucaju! :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...