Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

masarikov trg su razvalili parking u junu sigurno, ne znam da li su pustili ponovo.

 

stevana markovica je djure djakovica, jel tako, od raskrsnice ka dunavu pored elektrodistribucije?

Ookej..na sajtu parking servisa ne piše ništa takvo :D

Ime ulice sam videla na mapi :) kad dolazim iz centra grada tom ulicom koja vodi pored reke sve vreme, pa ulaz u Zemun gde levo skreće 15 ka bolnici a ti ideš pravo. Dve su trake po smeru, s desne strane je stambeni blok i nekoliko kioska sa pljeskavicama i sličnim. Prvi semafor tu desno koji vodi do pumpe i keja, s desne strane je parking valjda od tih zgrada tu, levo je niz kuća i neka mesta za parking. E sad - nisam išla tud godinu dana pa se možda nešto promenilo

Link to comment

Sta vec nedeljama rade u Visegradskoj i planiraju li makar da to odrade brze, jace i bolje, pa zavrse do prvog septembra? Vec danima i nedeljama je mucenje i klackanje od Mostara do recimo Bircaninove. Jeste i inace tu usko grlo, ali nekakav kamion je vec dugo u Visegradskoj i stvara veliki zastoj za ove koji skrecu desno. Muka mi je svaki put kad prolazim, a prolazim svakog dana.

Link to comment

nisam siguran koliko je do toga (nisam ni znao da rade nesto u visegradskoj), bio sam ubedjen da je veca guzva zbog slavije, jer da sad se ume stvoriti kolona od glavne poste do mostara

 

 

nego jel ima neki smislen razlog zasto se automobilom ne moze skrenuti iz kneza milosa u kralja milana i bulevar? to oduvek tako?

pre neki dan idem sa drugarom koji ne poznaje bg od mostara, treba da ide u makenzijevu i posto znam da trenutno ne moze da prodje iz nemanjine direktno gore, kazem mu ja nista ti ne brini sad ce pbg da ti pokaze

na kraju smo uspeli desno da skrenemo u 27.marta  :isuse:

Link to comment

nego jel ima neki smislen razlog zasto se automobilom ne moze skrenuti iz kneza milosa u kralja milana i bulevar? to oduvek tako?

pre neki dan idem sa drugarom koji ne poznaje bg od mostara, treba da ide u makenzijevu i posto znam da trenutno ne moze da prodje iz nemanjine direktno gore, kazem mu ja nista ti ne brini sad ce pbg da ti pokaze

na kraju smo uspeli desno da skrenemo u 27.marta  :isuse:

 

Pravio bi se jos veci zastoj zbog pesaka, dobro je sto je tako. Ako hoces desno, mozes u Krunsku, ili desno iz Kneza Milosa u Nemanjinu (ovo pricam teoretski, ne znam kakav je trenutni haos na Slaviji i koliko je zatvorena)

Link to comment

Ima i zbog radova na Slaviji, ali cim se prodje Visegradska, odmah se zivne, dotle je mucenje i klackanje.

 

Obrati paznju kad budes prolazio, kamioncina parkirana tik po skretanju, i to stvara zastoj kod zaobilazenja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...