Jump to content
IGNORED

ljubav


hooyadahoo

Recommended Posts

ljubav su one dve rode iz poslednje oaze. ovo vase je gluma.
Htedoh da okačim scene iz Konana, sa Valerijom i njenu sahranu, a na tjubu nalazim klipove sa španskom sinhronizacijom.Jesi ti kačio?
Link to comment
Medjutim, nisam mogao da pronadjem koja bi scena bila najvise 100% pure love. U pravi si: to ipak jeste finale i treba da bude hepiend, mada je scena pljuska pred putovanje i njena suluda voznja presecena rampom 101% ljubav.
ni ja.prvo mi je u glavi bila scena pljuska i vožnje, zbog intenziteta strasti u svemu tome. onda njihov razgovor u vozu, jedan od prvih. ili bilo koji njihov razgovor.onda sam odlučila da odaberem scenu u knjižari i susret u vozu posle. tada je ljubavni odnos odavno završen, a ljubav ostala da postoji onako, sama za sebe, u svakom od njih. ne govore o tome šta se u međuvremenu desilo u njihovim životima (a to bi bilo razrešenje), jer čuvaju porodični mir onog drugog. čuvaju jedno drugo.samo, svaka bi od tih scena bila 100% ljubav.
Kad god dodje Bozic, pomislim na susret u knjizari.
ima, dakle, još ludaka nalik meni. Edited by PointTaken
Link to comment
ni ja.prvo mi je u glavi bila scena pljuska i vožnje, zbog intenziteta strasti u svemu tome. onda njihov razgovor u vozu, jedan od prvih. ili bilo koji njihov razgovor.onda sam odlučila da odaberem scenu u knjižari i susret u vozu posle. tada je ljubavni odnos odavno završen, a ljubav ostala da postoji onako, sama za sebe, u svakom od njih. ne govore o tome šta se u međuvremenu desilo u njihovim životima (a to bi bilo razrešenje), jer čuvaju porodični mir onog drugog. čuvaju jedno drugo.
Redak film u kome se ljubav gleda, bez suvisnih objasnjenja. Kad sam ga prvi put gledao, imao sam dvadeset godina i samo nejasnu predstavu koliko velika moze biti ljubav zrelih ljudi, koliko oni umeju da budu odlucniji i jaci od mladjih, i koliko ta ljubav ume da bude ludja i beskompromisnija od kratkotrajne strasti. Prava ljubav i ne trazi razresenje;ona jednostavno nastavlja svoj zivot kroz nas, nezavisno od nasih pojedinacnih sudbina, puteva ili odluka. Ako ne nadje drugi pojavni oblik, onda nas naizmenicno posecuje u snu.Zato mi hepiend u Falling in love ne smeta; prosto zelim da verujem da hrabre zaista prati sreca.
Link to comment
Kad sam ga prvi put gledao, imao sam dvadeset godina i samo nejasnu predstavu koliko velika moze biti ljubav zrelih ljudi...Zato mi hepiend u Falling in love ne smeta; prosto zelim da verujem da hrabre zaista prati sreca.
isto. edit2 gonzov favorit - ESOTSM najbolja scena:Joel: I can't see anything that I don't like about you. Clementine: But you will! But you will. You know, you will think of things. And I'll get bored with you and feel trapped because that's what happens with me. Joel: Okay. Clementine [pauses] Okay. Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...