Jump to content
IGNORED

Tenis 2015 - Prognoze


Tsai

Recommended Posts

Imam neki bajati osećaj da će Đokoviću da se poklope stvari za RG. Tipa, Nadal sjeban fizički ili totalno van forme, Fed ispao pre finala. Tj da će da ga uzme lakše nego što je ikada planirao...

Link to comment

kad vec biram kako novak da osvoji rg onda bih to zeleo da bude preko nadala u finalu. a ne kao neki kome stalno treba sklanjati prepreke  :fantom:

 

novak uzima ao i uso. andy w a rg novak/nadal. koliko sam los u ovim prognozama ne bi me cudilo da tipsarevic uzme w.

 

 

federer da pobedi novaka na sljaci jedino ako novak skakuce na jednoj nozi citav mec.

Link to comment

AO - Dimitrov

RG - Nadal

W - Ferrer

USO - Kei

Cinci - Federer

London - Wawrinka

a ?

 

kad vec biram kako novak da osvoji rg onda bih to zeleo da bude preko nadala u finalu. a ne kao neki kome stalno treba sklanjati prepreke  :fantom:

 

novak uzima ao i uso. andy w a rg novak/nadal. koliko sam los u ovim prognozama ne bi me cudilo da tipsarevic uzme w.

 

 

federer da pobedi novaka na sljaci jedino ako novak skakuce na jednoj nozi citav mec.

isto biram da novak osvoji rg preko rafe u finalu, tj. i glasam za to ovom prilikom

 

dakle,

AO i RG - novak  i posle toga će da se zahebava do kraja sezone

 

W - čila ili možda delpo (navijam za delpa), mada realno nemam pojma pošto može bilo ko jer će novak posle osvojenog RG biti nezainteresovan :fantom:

USO - opet delpo ili čila

 

ič ne verujem u ovu mlađariju tipa dimitrov (za njega ne verujem da će da uzme gs u životu) a niški mi je nekako previše svilen, ali opet pre verujem u njega

Link to comment

Novak sve osvaja, jer je tako u mogucnosti. Nadam se da ce se Delpo vratiti u velikom stilu jer je najveci car od svih igraca. Bilo bi lepo i ako bi ovaj mali Tiem jos napredovao, on mi je isto gotivan. Nadal je kesa i procitan je a ostali su nebitni.

 

Ako Cilic osvoji jos neki GS ili udje u finale, jebite me analogno nekim velikim crnim dildom.

Link to comment

Novak sve osvaja, jer je tako u mogucnosti. Nadam se da ce se Delpo vratiti u velikom stilu jer je najveci car od svih igraca. 

+1

 

i kraljica proglašava Mareja vitezom imperije, Nadal osvaja nekoliko turnira na šljaci, Federer dobija još jedan par blizanaca i odlučuje da snimi realiti "Mirka i ja plus 6 -život u paklu firmiranih pelena". Svi ostali sakupljaju mrvice.

Edited by Arkadija
Link to comment

 

Ako Cilic osvoji jos neki GS ili udje u finale, jebite me analogno nekim velikim crnim dildom.

 

+1

 

Dodao bih ovo i za Endija, s tim sto menjam veliki crni sa prosecni beli

Edited by Tsai
Link to comment

 

dakle,

AO i RG - novak  i posle toga će da se zahebava do kraja sezone

 

 

Meni ovo nije logicno. Ne mislis li, da ce ako uzme prva dva GS u sezoni, biti zestoko nabrijan da napadne sva 4 i udje u istoriju?

Link to comment

Auuu topik se zahuktao - dildoi i reality sa Federerima :s_w:

Dakle, dildomaniji se pridružujem i ja ako Čilić išta više uradi (osim Zagreba ili Umaga :wicked:)... A budućoj seksto/okto ;) mami u reality nudim i gostovanje "plačljivka" kao sedmog/devetog za promenu pelena uz jak lajtmotiv: "zadnja dva su moja" ;)

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment

Meni ovo nije logicno. Ne mislis li, da ce ako uzme prva dva GS u sezoni, biti zestoko nabrijan da napadne sva 4 i udje u istoriju?

pa krenuo topik u pravcu zahebancije, pa reko' da nastavim u tom stilu

 

realno, nemam pojma šta da očekujem

a najmanje od novaka očekujem da bude napaljen na sva 4 gs, nije mi on baš iz te priče

Link to comment

Može ako se ni ne oznoji na RG pa preskoči kanal a tamo mu se nacrta Fedex u finalu. Tempiraće Us turneju na Cincy pa ako se i tamo pretempira a na UsO mu se nacrta Čilić u finalu...

 

Sve je moguće

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...