Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Trebalo mi je 3+ na tekmi Rapid-Ploesti za 7500 i naravno zavrsi se 0:2, a crnac iz gostujuceg tima u 90 minutu izlazi sam pred golmana, i iz nekog razloga ga zaobilazi i zavrsi u autu, :isuse: sve mu jebem u picku. Ranije veceras obore me Panduri za neku sicu. Sve u svemu, mrtve Rumune nikad vise ne igram.Sutra cu verovatno da odigram Dinamo Z ne daje gol, kao i Nefci i Partizan.

Edited by Ginekolog
Link to comment

New Orleans ponovo under. :isuse:FudbalPSG 1Man City 1PSG 3+Real 3+NBAOklahoma 1Denver dop>192.5Moje misljenje za tenis: Federer <20.5 i Ferrer fix, ali to i ako odigram, bice cisto za pracenje.

Link to comment

Mislim da cu danas odigrati ono sto mi je upalo u oci na prvi pogled, posto to obicno prodje a sto vise razmisljam - vece su sanse da izduvam.Dakle, verovatno ovo za 5-10 ojra:PSZ pobeda s nulom 1.55Siti 1 (ili H1 -1.5, mislim da ce ih ruzno karati iako su im male sanse da prodju dalje)Milan 1XDel Potro 1 (Ferer jeste u formi i "nabrijan" i vodi 5:2 u medjusobnim mecevima ali mislim da se brat Delpo cuvao za ovaj turnir)Ako neko ima nesto protiv, neka kaze do pocetka meceva ili neka cuti zauvek.

Link to comment

Pa ako si ih tukli 2-0 tamo nece kod kuce rizikovati sa 1-0 do kraja meca, vec kontam da ce da ih naguze. to i Siti igram u hendikepu uz Real GG, Arsenal X2, i Olimpijakos 1 i Zenit 2

Link to comment
Uplacujem opklade za CL i EL posto danas nema nista a kvote ce svakako padati...Udinese + PSG @ 2,03Inter @ 1.83Tottenham + Lazio @ 1.88Twente @ 1.8Man City -1.5 @ 2.26Za danas odigrao Portland u glavu @ 3 i APOEL daje 4+ @ 2.75 bijednih
Dodajem: PSG -2 @ 1.85PSG -2 x City -1.5 @ 4Sinoc Portland pao u 4/4, Apoel dobio 4-1 tako da je ispalo ok.
Link to comment

Ipak sam se predomislio pa sam umesto Real GG odigrao cistog keca, valjda nece da mi se obije o glavuhttp://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1058-6798232-1031

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...