Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ja sam skroz ovisna o haljinama-kosuljama za preko dana, nema nista lakse za kombinovanje, uvek izgledas odlicno a ujutru samonavuces preko glave. imam ih 4-5 komada u raznim bojama (neutralnim) i samo menjam marame i nakitpale_trench.jpg
e tako nešto i meni treba, da mogu i na posao u tome! imaš još?doduše, ovo je odlično kao osnovni model, sad mogu da idu samo varijacije na temu.. Edited by Luka
Link to comment
e tako nešto i meni treba, da mogu i na posao u tome! imaš još?
imam nego sta ja mislim da su haljine najpametniji deo garderobe - shodno tome, moja kolekcija sad abroji oko 30-ak komada :blush:haljine - kosulje kako ih zovu ne moraju da imaju kragnu, imam par jako lepih sa nekim sudnim krojem oko vrata, (jedna sa izrezom, druga se zakopcava do vratamislim da bi kod takvih krojeva trebalo zadrzati neutralne/vojnicke boje inace pocnu da lice na kucne haljineslikacu ih sad pa cu da ti pokazem
Link to comment
Nemam na žalost, ja sama šijem, ali samo meni, drugima ne umem a ni nemam vremena, živaca i tako to.. sorry
Nema veze, ali moram da nadjem nekog. Vidi ove.4990f92d34.jpg 696a532afb.jpg 64bc157449.jpg
Link to comment
mislim da bi kod takvih krojeva trebalo zadrzati neutralne/vojnicke boje inace pocnu da lice na kucne haljine
dobro izgledaju i na pruge, prugice. na primer, bela osnova + tanke crvene, zelene, plave pruge. +krupan nakit i sandale u pruznoj (ili kontrastnoj, na primer: zelene pruge, cilibar zuti nakit i obuca) boji. jednostavno, a :wub:poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
imam nego sta ja mislim da su haljine najpametniji deo garderobe - shodno tome, moja kolekcija sad abroji oko 30-ak komada :blush:haljine - kosulje kako ih zovu ne moraju da imaju kragnu, imam par jako lepih sa nekim sudnim krojem oko vrata, (jedna sa izrezom, druga se zakopcava do vratamislim da bi kod takvih krojeva trebalo zadrzati neutralne/vojnicke boje inace pocnu da lice na kucne haljineslikacu ih sad pa cu da ti pokazem
pa pametno! ja imam 1 lošu naviku, da gotove haljine non stop prepravljam, nešto menjam, smršam pa se ugojim, pa rasparam, pa skinem rukave, pa mi se onda ne sviđa, i tako dok ne uprapastim da nema dalje, tako da sam se svela na 5-6 haljina, a i one su mi dosadile, pa sam zato mislila da sad udarnički odradim više komada novih modela, pošto, kažem, sama šijem, nije mi to neki problem, samo da nadjem lepi materijal i lepi model.. i da prestanem da menjam i prepravljam već gotovo što će doduše teže ići, ali ajde da se nadam.. a slažem se i da haljine jesu najpametniji, najzahvalniji deo garderobe, nemaš šta da misliš i da uklapaš..da, da, te varijacije oko vrata, rukavi, dužina, sve to lepo može da se izvarira i da se od ovog 1 modela koji si postavila napravi više varijanti. joj žene, ovo je super, budi mi se inspiracija, kad se sutra razletim da nađem lepe materijale..
Link to comment

kada si rekla modesty da ti odgovaraju haljine košulje, ukucala sam u google safari dress i svašta se može naći. probaj.još pregledam rezultate iako više volim ove lepršavije i šarenije.edit: moram dodati da se divim svakome ko zna da šije. oduvek sam imala ideje i prohteve, ali nikada nisam bila dovoljno strpljiva da čekam da neko to sašije. ja bih haljinu odmah.

Edited by stormy
Link to comment
kada si rekla modesty da ti odgovaraju haljine košulje, ukucala sam u google safari dress i svašta se može naći. probaj.još pregledam rezultate iako više volim ove lepršavije i šarenije.
jes, to je to, evo ovo mi se sviđa na prvi pogled..AAAAAvwSJYMAAAAAAPVRCw.jpgcr_lc3008.jpg
Link to comment
edit: moram dodati da se divim svakome ko zna da šije. oduvek sam imala ideje i prohteve, ali nikada nisam bila dovoljno strpljiva da čekam da neko to sašije. ja bih haljinu odmah.
ja moram da kažem da sam uvek volela sama da sašijem pre nego da kupim, tako mi je nekako potpuni ugođaj, uradila sam nešto korisno i lepo. a i čini mi se da niko ne može da uskladi materijal sa mojom fizionomijom kao ja. plus imam malo šira ramena, pa moram da kupujem veće brojeve koji su mi onda široki u struku, pa sve kupljeno izgleda kao da sam pozajmila od starije sestre, pa moram malo da prepravim, tako da sam još od osnovne škole naučila da šijem, prepravljam i tako to..
Link to comment
jes, to je to, evo ovo mi se sviđa na prvi pogled..
i meni je preslatka ova plava.imam nešto slično ovoj prvoj, ali je smb, mlada partizanka nijansa. zovem je fidel kastro aljina.
druga se ne ukazuje :(edit: vidi se, vidi. do mene je bilo. Edited by stormy
Link to comment
e Luka, Luka zamalo da pobegnes sa topika :Dda se razumemo - neispeglane su:
dobri su i ovi, da kažem, ravni modeli, ja uglavnom takve i imam, doduše nešto uže. ne tražite slike, nisam savladala tu tehniku :blush: ali potrudiću se da to uradim ..ed: tehnika, ne tehnologija Edited by Luka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...