Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Htela bih da sašijem (ili kupim, ali radije ovo prvo) nekoliko lepih letnjih haljina. Tek planiram obilazak prodavnica, a sad gledam modele na netu, pa rekoh, da postavim i ovde temu za vaše kreativne doprinose. Sve dolazi u obzir, s tim što bih volela da to ne budu preterano ekscentrični modeli. Hvala unapred na idejama, predlozima i sugestijama.img-thing-1.jpg

Link to comment

Nema kreativnih doprinosa :( što i ne čudi s obzirom na to da ni sama ne znam šta hoću, pa kako ćete tek vi znati šta da mi predložite..Ništa, ja ću birati materijale, a modele ću smišljati prema njima.što se mene tiče, moderatori mogu i da bace negde ovaj topik.

Link to comment

cekaj, nemoj da si na kraj srca :) nisi nam opricala kakvu bi htela: dugacku, kratku, s rukavima ili bez, sa kragnom ili ne, siroki dekolte ili uz vrat, na raskopcavanje, uz telo ili nesto zvonasto, na falte, cvikle, glokne, s karnerom ili bez, komplet s necim odozgo, recimo zaketom...ne mozemo ovako, na slepo.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

pa ne sprema se luka za vencanje, bar ja nisam tako shvatila.i, s ovim na glavi ne moze u gradski prevoz <_< poz

Link to comment

pa kad bih ja znala sve to, ne bih vas pitala ;) ja sam mislila ako ste nešto kupovale skoro, videle, naletele, da ta iskustva i modele prenesete ovde uglavnom mi treba nešto i za dnevni i za večernji izlazak, s tim što mi je problematičnije ovo za dnevni, jer večernje haljine nude veći manevarski prostor za maštu..nemam pojma..evo, ovako 1 hint: ako je suknja kraća, onda gledam da nemam veći dekolte ili gola ramena (leđa), tj. da ostali delovi tela nisu mnogo otvoreni. znači da samo 1 deo tela bude otvoren.

Link to comment

modesti, sad ću da se raspametim od tih haljinaa gle šta sam samo ja našla tragajući na netu:plava-haljina-sa-rukavima.jpgplava-haljina-od-satena.jpghaljine-neznih-boja.jpgi ništa više..

Edited by Luka
Link to comment

ja sam skroz ovisna o haljinama-kosuljama za preko dana, nema nista lakse za kombinovanje, uvek izgledas odlicno a ujutru samonavuces preko glave. imam ih 4-5 komada u raznim bojama (neutralnim) i samo menjam marame i nakit pale_trench.jpg

Link to comment
Luka, imas nekog krojaca da preporucis? Moze i na pm.
Nemam na žalost, ja sama šijem, ali samo meni, drugima ne umem a ni nemam vremena, živaca i tako to.. sorry
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...