Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ovaaaaj... znam ja da su brade i pundje odavno medju nama, zato i rekoh da se bitno zapatilo, ali govorim o ovim na vr' glave, kao neki vertikalni prijemnik. nisam ih do sad toliko vidjao a u poslednje vreme preplavili ulice. 

Link to comment
35 minutes ago, adam said:

ovaaaaj... znam ja da su brade i pundje odavno medju nama, zato i rekoh da se bitno zapatilo, ali govorim o ovim na vr' glave, kao neki vertikalni prijemnik. nisam ih do sad toliko vidjao a u poslednje vreme preplavili ulice. 

 

Ne zalazis dovoljno u hipster central [ie Shoreditch] :lolol:

Link to comment

 

1 hour ago, jms_uk said:

 

Ne zalazis dovoljno u hipster central [ie Shoreditch] :lolol:

isao pre deset + godina kad su razni interesantni dj-i drzali neke klubove po old stritu al' od tad samo ako moram. a ne moram evo vec jedno 4 godine mozda i jace. sad bas razmisljam kad sam se tamo poslednji put obreo, ima tome mozda i celih pet godina. neki rodjendan bio. uzasna guzva bila. gde god da se udenes, jedno troje te jashu. fala lepo dovidjenja. kamden keva. 

Link to comment
23 minutes ago, adam said:

 

isao pre deset + godina kad su razni interesantni dj-i drzali neke klubove po old stritu al' od tad samo ako moram. a ne moram evo vec jedno 4 godine mozda i jace. sad bas razmisljam kad sam se tamo poslednji put obreo, ima tome mozda i celih pet godina. neki rodjendan bio. uzasna guzva bila. gde god da se udenes, jedno troje te jashu. fala lepo dovidjenja. kamden keva. 

 

Ja sam zaredjao poslednjih nekoliko meseci tamo za razgovore za posao [ima puno arh/int dizajn firmi] i bas se promenilo dosta.

 

Za bold: u petak bio na nekom rodjendanu [Hackney Road] i rezervisan prostor za 15 ljudi u kome nije moglo ni 7-8 da se komotno smesti...

Link to comment
14 hours ago, adam said:

ovaaaaj... znam ja da su brade i pundje odavno medju nama, zato i rekoh da se bitno zapatilo, ali govorim o ovim na vr' glave, kao neki vertikalni prijemnik. nisam ih do sad toliko vidjao a u poslednje vreme preplavili ulice. 

 

:lolol: 

Link to comment

bio je na jednom frizeraju plakat kim dzong una sa natpisom mi diktiramo trendove [emoji38]

 

posle.skinuli, kad je streljao tetku koja je streljala techu...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Plastične providne čizme. Videh juče prvi put uživo na jednoj ribi, jebote kako to odvratno deluje na mestima gde stopalo pritiska obuću, još onako oznojene i uparene iznad. Nema gluplje stvari od slepog praćenja trendova, ali ovo mi je neki vrhunac idiotizma, ne mogu zamilsiti da to ikome lepo stoji. :puke:

Edited by mraki
Link to comment
On 7.2.2018. at 16:01, Lena said:

Meni još gora ona frizura zbog koje dobar deo osnovaca izgleda kao da su sledbenici Kim Džong Una :isuse: Mislim da je i to krenulo od nekog fudbalera.

 

Sva zla ovog sveta su povezana sa fudbalom na neki način  :fantom:

 

Link to comment
  • 3 months later...

 

 

Evo koju odeću muškarci smatraju najmanje seksi:

 

- Zgužvana odeća (60 odsto)

- Čarape u sandalama (55 odsto)

- Gumene klopme (53 odsto)

- Široke farmerke (50 odsto)

- Duboke gaće (60 odsto)

- Bokserice (45 odsto)

- Preduge ili prekratke pantalone (39 odsto)

- Pantalone sa niskim strukom (38 odsto)

- Vrlo uske pantalone (34 odsto)

 

4/9. i dalje sam dosta seksi muskarcima :D

 

 

 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...