Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nema ga Prslin.

Witcher 3 zasluzuje sve njegove pohvale, pa i vise od toga. :Hail:

Dobar open world utisak; najbolji u serijalu. Puno stvari za istrazivanje/obilazak. Vizuelno nista manje nisam ni ocekivao. 

Quest tvistovi, koji me nisu ostavili ravnodusnim par puta; pravilnije je reci, da sam se smorio, svojim resenjima istih.

Imam jos dosta do kraja(trenutno sam u Novigradu), videcemo kakav ce biti krajnji utisak.

 

Sigurno najbolji proslogodisnji naslov, mada su Pillars of Eternity po meni blizu, no ipak na drugom mestu.

Edited by Miljenko
Link to comment

ne znam da li je spominjan ovde... ali, klinac i ja već par dana se razvaljujemo od Rocket League.

ja se ne sećam kada sam zadnji put igrao nešto ovako zabavno. ovo je takav mix haosa, brzine, veštine, bizarnih siituacija... plus ima taj momenat da ne moram da igram nikakve kampanje, pamtim gde sam stao, šta beše treba da radim... već samo uključimo i rokamo.

 

za one koji su igrali Haxball - to vam je to, samo u 3D i na steroidima :D

 

Link to comment

Ovo je bese besplatno? Bilo bi kul kad bi moglo bez mnogo zezanja da se potera u lokalnoj mrezi.

 

edit: izgleda da nije dz

Edited by katamaran
Link to comment

ja o rocket league cujem sve najbolje, igralo bi se kad bih imao vremena za multiplejer igre. kad padne cena na nekih 5$, moracu da prestanem da je ignorisem...

Link to comment

ma i mi (klinac i ja) za sada striktno protiv compa. uglavnom dobijamo, al na čistu silu.

poteze kakve vidjam na YT teško da mogu i da pomislim da izvedem. o uigranim akcijama sanjam, za sada ko u školskom - svi tamo gde je lopta :D

 

da, trenutno baš i nije jeftina igra.

na XBOX-u je trenutno aktivan free trial koji se završava večeras u ponoć.

al jbg, moraću da pazarim :misko: totalno smo navučeni.

Edited by Svarog
Link to comment

ja o rocket league cujem sve najbolje, igralo bi se kad bih imao vremena za multiplejer igre. kad padne cena na nekih 5$, moracu da prestanem da je ignorisem...

 

I meni se igra, i dosta ljudi igra, ali jevrej u meni ne pomišlja na trošak dok cena ne postane barem jednocifrena iako mi ta razlika u ceni ne znači ama baš ništa. Na g2a uvek može da se uzme jeftino, tipa trenutno 10.98$.

 

Steam letnja rasprodaja od 23. juna do 04. jula :nobles:

 

Samo da gta 5 padne na nekih 30ak jevreja, samo to me zanima.

Link to comment

 

Samo da gta 5 padne na nekih 30ak jevreja, samo to me zanima.

 

Na zimskoj rasprodaji je bio 36e, ja ga očekujem na 25  - 30e mada me ovaj poslednji update "ujebo" :dry:

Link to comment

Na zimskoj rasprodaji je bio 36e, ja ga očekujem na 25 - 30e mada me ovaj poslednji update "ujebo" :dry:

Bio je skoro 40. Meni treba pet komada, pa mi razlika od 10e nije nebitna. Ako bude koliko si rekao, uzimam. Videćemo.
Link to comment

https://30years.ubi.com/en-US/operation-index

 

 

To celebrate Ubisoft's 30th anniversary, The Ubisoft Club is offering you seven digital PC games. Every month a new game will be revealed and free to download. Then its yours to keep!
Hurry up, the game is available for a limited time. Just register here with your Uplay account.

 

prvo na meniju "Prince of Persia: Sands of Time" iz 2003. godine

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...