Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

nije radonja mnogo polagao nade u mlade igrače.ništa ne bi bilo drugačije u evroligi.jednostavno su vam pošli naši reprezentativci i to ne može da se nadoknadi.niste ni strance srećno izabrali ali znamo da je i radonjić ili taj koji ih je dovodio imao epske promašaje

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebalo je vise da ubacuje mlade i da priprema tim za posle. Doduse, nije imao obavezu jer verovatno je spremao kufer. Zao mi sto nije Dobrica vise koristio a cini mi se i da Bjelicu nije previse rabio. Drzao se dobitnog kostura i izgarao ih nepotrebno na nekim nevaznim™ tekmama

Link to comment

nije radonja mnogo polagao nade u mlade igrače.ništa ne bi bilo drugačije u evroligi.jednostavno su vam pošli naši reprezentativci i to ne može da se nadoknadi.niste ni strance srećno izabrali ali znamo da je i radonjić ili taj koji ih je dovodio imao epske promašaje

Realno je jedino Mekel bio epski Radonjin promasaj. Sofoa je Covic doveo, a Tompson je kod nas upao u neki paralelni univerzum gde ne moze da pogodi sut, inace je i pre i posle dobro sutirao, a u odbrani je i kod nas bio bas dobar.

 

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ja mislim (Boze mi oprosti) da bi Mini Covic bolje izgledao od Radicevica, covek je rasulo, ne ume da sutne, ne moze da polozi. Lik je totalni promasaj...

 

Mozemo samo da se nadamo da Jovanovic od ovih novajlija izraste kroz minute i da Dobric dobije na pouzdanju. Sa Matijasem treba jos mnogo da se radi jer je surov i pitanje je da li ce se tu nesto uspeti..

 

Pored Rocestija (zao mi je coveka) nemamo igraca koji moze da garnatuje poene.

 

Bjelica je mrtvo puvalo kao i prosle godine, samo sa mnogo vise minuta na parketu... On ce da bljesne svaku 7 ili 8 utakmicu kada ga usere sut...

 

Feldin je jedini koji moze da napada kos ali sut mu takodje od sjaja do ocaja. 

 

Odbranu delimicno i odradimo vrlo solidno, ali smo napadacki veoma limitirani i nekako imam utisak da fali fajterski pristup... Nema nista uigranog, nemamo akcije, ne igramo timski...

 

Ostale ne bih spominjao jer ne vrede slova na tastaturi

Link to comment

Naravno, Pero Antic vidi pod Roceti, covek voli Zvezdu, steta sto nije bio prosle godine, covek krpi gde koliko moze. Vise se nadam da ce on ove mlade dunstere da nauci necemu nego Alimpije kojii je kod mene sa Keseljem upisao jedan debeli minus.

Link to comment

nije uopste poenta u nabrajanju redom igraca i sta kome fali

istina je u tome da nama fali (najmanje) jedan igrac koji moze na el nivou iz utakmice u utakmicu da ubaci 15+ poena

sa takvim u ekipi i ostatak ekipe bi izgledao daleko bolje. mi zapravo imamo dovoljan broj rotacijskih el igraca, samo sto su oni maltene svi prinudjeni da igraju nesto za sta nisu sposobni, pa onda to izgleda jako lose, a njihov kvalitet nizi od stvarnog

 

ovde se npr bas dosta pisalo o bjelici. a bjelici je ovo deveta sezona za redom u el, pre toga je covek igrao 4-5 godina evrokup, mrzi me sad da trazim detaljniju statistiku, ali kapiram da je ako ne rekorder a ono u vru liste igrasca po broju sezona/utakmica

i to nije covek sa kraja klupe, nego po pravilu bitan deo tih ekipa

a druga stvar je sto on nije bio, niti je sposoban da bude prva napadacka opcija el ekipe, a ispada da je to ono sto se ocekuje od njega

 

antic i rocesti su u tom smislu nasi najbolji igraci, samo sto su antica stigle godine i uz svu zelju ocigledno da ne moze u kontinuitetu da igra na visokom nivou 20+ minuta, rocesti opet nije u potpunosti taj nivo, stizu i njeg po malo godine, a pogotovo ne moze "sam"

ostali nasi igraic nisu ni blizu tog nivoa

 

zato za razliku od ovde preovladavajuceg misljenja meni bas delujeda bi nas takav jedan igrac preporodio

 

e sad, nema zvezda para da dovede igraca koji bi bio instant kvalitet za el nivo

u takvoj situaciji, ne vidim razlog zasto ne bi probali sa pominjanim milerom

ima mnogo razloga za, igrao je ovde, zna kako klub funkcionise, poznaje sredinu, jeste se mnogo igraca promenilo, ali sa nekima je igrao/trenirao (lazic, danguba, apic davidovac...), zna kako (ne)funkcionise novcanik gospodina covica, itd

i mozda najvaznije posle propustene cele prosle i pocetka ove sezone, verovatno nam je dostupan kad su pare u pitanju

 

jbg, jeste kocka, posle takve povrede pitanje je kad ce i da li ce uopste zaigrati na predjasnem nivou

ali zvezda je u prilici (u ovom trenutku) da nema ama bas nista da izgubi

u 4 u aba cemo uci pa uci, fokus u ovom delu sezone bi trebao biti na evroligi. sa ovom ekipom i igrom sigurno necemo postati konkurentni

mozda i vazniej od toga ekipa se apsolutno nece razviti ako budemo prosecno gubili sa 30+ razlike, to samo moze dovesti do problema u svlacionici, gubljenja samopuzdanja itd

 

 

ima ovde dovoljno materijala da se igra el i mnogi od ovih igraca ce izgledati daleo bolje, samo jbg treba im "lav" :D da ih poovede, zato covicu ako citas ovo, dresi kesu i dovodi nam kvinsaru da se sprdamo sa ostatkom el! :fantom:

Link to comment

Realno je jedino Mekel bio epski Radonjin promasaj. Sofoa je Covic doveo, a Tompson je kod nas upao u neki paralelni univerzum gde ne moze da pogodi sut, inace je i pre i posle dobro sutirao, a u odbrani je i kod nas bio bas dobar.

 

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

 

Pa sad, epski promašaj, ne bih se baš složio. To što je, za razliku od Sofoa i Rajana, koje je uspeo da otkači, Čović morao da iskija ceo ugovor i da bukvalno mobinguje lika mesec dana, ne znači da je bio loš igrač. Problem je bio što je doveo igrača koji je isti Jović, al plaćen mnogo skuplje.

On je promašaj samo ako se gleda kontekst, doveo bih lika za x količinu para, al bi da odigra sezonu kao da je plaćen 3x para.

Mislim, nije nam Micić svojim partijama okrenuo sezonu.

Sofo i Rajan zaslužuju taj epitet, s tim da je Sofo bar dobro odigrao protiv Budućnosti kad je poništio Marića.

Htedoh reći, da iako nije imao neke sjajne partije, nije bio toliko loš, koliko je Čović svojim spinovanjem učinio da čovek bude omraženiji od ove dvojice koji su bili daleko beskorisniji.

 

 

A rešenje za trenutnu komu od igre je ili da Radičević počne neeešto bar da igra ili da dovedu nekog beka sa kreacijom i/ili slashera, ako se ima para za to.

Ne znam koliko bi nam Miško zacepio za Enisa

Link to comment

Htedoh reći, da iako nije imao neke sjajne partije, nije bio toliko loš, koliko je Čović svojim spinovanjem učinio da čovek bude omraženiji od ove dvojice koji su bili daleko beskorisniji.

Jović je i tada bio bolji igrač od Mekela i možda naš najvažniji igrač što se videlo jer nismo mogli da pobedimo kad se povredio, tako da nije baš Mekel isti Jović. Sa ovim citiranim se slažem, šilbovan je a da nije ni dobio pravu šansu.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...