Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

znaci bolje je mimo agencije, tj upotreba agencija ne garantuje nikakve standarde?
apsolutno nikakve, moj ortak narucio 18+ sisatu plavusu, a dosla mu brineta sredovecna domacica. <_<
Link to comment
rentanje je otislo u kurac, ko trazi gajbu moze da bira za male pare svasta nesto...zadnji info 150 evra 45 m2 na cukarickoj padini
Pa, nije baš tako. Recimo, u ovom trenutku, na Krstu i Lionu nema ništa iole pristojno, do 250 eura, za renting. Jbg, već par meseci bistrim oglase i obijam pragove, međutim...
Link to comment
apsolutno nikakve, moj ortak narucio 18+ sisatu plavusu, a dosla mu brineta sredovecna domacica. <_<
pa jeste 18+, sta oce
Link to comment

Pa to je ono o cemu pricam, sve je stvar pogleda, oglase za izdavanje lux studio, a sve se svede na gacinu socijala garsonjeru sa zajednickim mokrim cvorom, al forma je ispunjena.

Link to comment
e, 2 godine kasnije, kako se u bgeu trazi stan? jel se jos koriste papirnate novine? jel valjaju nesto ovi sajtovi za nekretnine? sta je najbolje, odakle pocinju oni koji ne poznaju ni 1 crnogorca?aj pomozite da napravimo ovde listu korisnih resusrsa.
Mozes ovde da pokusas...jos uvek je u beti ali postoji odredjena ponuda stanova za rentiranje bez posrednika...
Link to comment
Pa, nije baš tako. Recimo, u ovom trenutku, na Krstu i Lionu nema ništa iole pristojno, do 250 eura, za renting. Jbg, već par meseci bistrim oglase i obijam pragove, međutim...
ja izdajem stan od 32/3 kvadrata kod kalenic pijace, i jedva smo nahvatali nekog nesretnika za 220 evra. jedino ako trazis nesto od 60 kvadrata, pa se cudis sto ga nema na toj lokaciji za te pare.ovo, naravno, ne shvatiti kao ponudu- tebi ne bi iznajmio stan jer bi ko zna sta radio u njemu.
Link to comment
ja izdajem stan od 32/3 kvadrata kod kalenic pijace, i jedva smo nahvatali nekog nesretnika za 220 evra.
jbg, taj oglas mi je promakao (a češljam halo-oglase dosta revnosno i tu je, rekoh, situacija malo tmurna, što se Krsta/Liona tiče). bilo kako bilo, congrats što se navatali stanara.
ovo, naravno, ne shvatiti kao ponudu- tebi ne bi iznajmio stan jer bi ko zna sta radio u njemu.
pa dobro, onda ništa.
Link to comment
e, 2 godine kasnije, kako se u bgeu trazi stan?
Ja kada sam tražio pre godinu dana izlepio oglase u kraju koji sam hteo. Javilo mi se dosta ljudi (sve vlasnici) i posle par pogledanih sam našao fin stan za male pare (180 e).Ja sam izašao iz tog stana u februaru i koliko znam još uvek je prazan.Pa ako nekoga zanima Zvezdara, malo iznad Olimpa, mogu da uputiti kod gazdarice.
Link to comment
  • 3 weeks later...
Ja kada sam tražio pre godinu dana izlepio oglase u kraju koji sam hteo. Javilo mi se dosta ljudi (sve vlasnici) i posle par pogledanih sam našao fin stan za male pare (180 e).Ja sam izašao iz tog stana u februaru i koliko znam još uvek je prazan.Pa ako nekoga zanima Zvezdara, malo iznad Olimpa, mogu da uputiti kod gazdarice.
Aко је још увек празан, једна млађа фурунашица (са мало познатим ником) тражи тако нешто... може на ПМ, па да измењамо мобилне итд итд. Усељење, ако може око првог, а није превелик проблем ни касније.
Link to comment
Sarajevska, dvosoban, namesten, 330 evra...ako nekog zanima, detalji na PM.
ujebote, ovo mi zvuči kao dobar deal. danas u mojoj zgradi (kod 27. marta) jednosoban, polunamešten, 300€.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...