Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ko partizanka :fantom: ... samo ti fale oksfordice ili one tango cipele i neka kozna tasna ispod miske da nosis partizanima tajne spise :)

 

a speachless sam za papuche sto je postavila darling. od koga li je ukrala stoljnjak?  :lolol:

Edited by mustang
Link to comment

ko partizanka :fantom: ... samo ti fale oksfordice ili one tango cipele i neka kozna tasna ispod miske da nosis partizanima tajne spise :)

:lolol: nema leka za moj osećaj lepote

 

p.s. ne znam tačno šta su oksfordice. tango cipele su cipele za plesanje tanga? mislim da uz ovu haljinu idu deblje štikle, ko iz 40-ih.

Link to comment

:lolol: nema leka za moj osećaj lepote

 

p.s. ne znam tačno šta su oksfordice. tango cipele su cipele za plesanje tanga? mislim da uz ovu haljinu idu deblje štikle, ko iz 40-ih.

 

vala stvarno si special :)  

evo su te kao tango 

0c018e5481f8ca8d2d8268ef81313ee3.jpg

 

a evo neke oksfordice ...evo jedan od lepsih modela po meni ....fali carobni stampic ko hermiona da zamadjijas :) ...mada tebi to nije potrebno...femme fatale makar ono cudo od darling gore navukla. 

 

P19209191.jpg

Edited by mustang
Link to comment

heeeej, pa te tzv. oksfordice sam nosila kao dete, samo smo ih mi zvali lakovane cipele obuće kralj.

on je oduvek imao radnju na obilićevom vencu.

a ove tango imaju previsoku štiklu za mene. 

 

što se tiče estetskog oblikovanja uma - moje heroine iz detinjstva su sve do jedne bile ženski likovi romana agate kristi.

da imam gde i da ne privlači pažnju, samo bih se tako oblačila.

znači. ne da nema nade za mene, nego neeema nade :D

 

 

 

 


 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

aaa vreca je super :) moras da kupis rukavice i bandaze, da bi sacuvala ruke. ako neces ici na casove boksa, gleda tutorijale na jutjubu, budi sistematicna i strpljiva, vredna i sve ce doci na svoje. treba da naucis tehniku udaranja da se ne bi povredila, kretanje moras da naucis, i onda udaraj, udaraj, udaraj... ima dosta zadovoljstvine u udaranju vrece iz sve snage. 

Link to comment

jedva cekam :)

 

ako imas neke linkove da pogledam, molim te posalji mi :)

 

mozda cu poceti opet konopac po malo da preskacem, nego me jebe kilaza sto ne mogu da je odrzim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...