Jump to content
IGNORED

Seinfeld & Larry David


Buck Naked

Recommended Posts

6. sezona seinfelda :Hail:nisam ranije gledao epizoda sa menaz troa i komunizmom i sada se smejem kako se nisam smejao od seste godine
Vidiš, mogao bih opet da obrnem kompletnog Seinfelda. Po osamnaesti put. Jer se i ja tako nisam smejao od... kad sam odgledao kompletnog Seinfelda po 17. put.
Link to comment

Ja upravo vrtim Seinfelda ovih nedelja, prvi put temeljno nakon sto je isao davno na B92. Podsetio me ovaj Pink Family kanal koji je nedavno pustao seriju u nekom sumanutom rasporedu.Ali, na kasicicu, ne vise od 2 epizode odjednom. -_- A konacno bi mogao da prikupim ovogodisnji In Treatment, pa da krenem u analizu.

Edited by Takeshi
Link to comment

ja gledam sienfelda po prvi put i dosao sam do 7. sezone. otprilike odgledam sezonu nedeljno. fenomenalna serija.

Link to comment

Lično: Seinfeld je neprikosnoveni No.1.Kojote, onda posle pređi na Curb Your Enthusiasm. Tu su cameos i George i Elaine, pa i Jerry (glume sami sebe), a kreator je Larry David, mastermind iza Seinfelda.It's like Seinfeld on steroids!

Edited by Buck Naked
Link to comment

Kojote, nemaš pojma koliko ti zavidim jer ih gledaš prvi put.A evo nečega čemu će se Buck poradovat, znam; HTV 2 najavljuje prikazivanje 6. sezone Curb Your Enthusiasm, po svemu sudeći, kasno navečer, i to jednom tjedno (ned'lja). Večeras trebalo emitirat prvu epizodu, pa je nije bilo, zbog repriziranja neke atletike, ili bar tako piše, nije me bilo doma pa ne znam.I da, draži su mi od Seinfelda, Larry David je 1 potpuni manijak. Genije. :heart:

Link to comment

Jedno vece sam sa ekipom gledao neki preterani crtac gde je koncept da superheroji zive kao cimeri, tu je recimo i Pikaću iz Pokemona, neki klasican super heroj, preterana riba itede. Uglavnom, to je bilo jaaako dobro, ali sam skontao da je koncept tog crtaca uzasno produbljen u odnosu na neke normalne standarde, zabava na najvisem nivou koju sam do sada gledao. I tu mi je palo na pamet da vidim da li je moguce da je Seinfeld kao vlasnik titule najbolje komedije pregazen ovim novijim stvarima i odlucim da skinem sve epizode i pogledam.Prve 2, 3 sezone su nesto slabije i onda dolaze odlicne stvari. U 4. sezoni su lestvicu zajebancije digli jako visoko i do kraja se nisu spustali. Super je kada vidis koliko su razvili nacin pisanja za tih par godina. Uglavnom, Seinfeld ne da nije pregazen, nego je pokazao da je to najbolji humor ikadaInace sada serije gledam ujutru, uz dorucak i trudim se da malo prosaram Seinfelda sa It's Always Sunny in Philadelphia i Daily Show, a sada cu skinuti i Sons of Anarchy

Edited by Hustler
Link to comment
Lično: Seinfeld je neprikosnoveni No.1.Kojote, onda posle pređi na Curb Your Enthusiasm. Tu su cameos i George i Elaine, pa i Jerry (glume sami sebe), a kreator je Larry David, mastermind iza Seinfelda.It's like Seinfeld on steroids!
skinucu cim odgledam seinfeld
Link to comment
Kojote, nemaš pojma koliko ti zavidim jer ih gledaš prvi put.A evo nečega čemu će se Buck poradovat, znam; HTV 2 najavljuje prikazivanje 6. sezone Curb Your Enthusiasm, po svemu sudeći, kasno navečer, i to jednom tjedno (ned'lja). Večeras trebalo emitirat prvu epizodu, pa je nije bilo, zbog repriziranja neke atletike, ili bar tako piše, nije me bilo doma pa ne znam.I da, draži su mi od Seinfelda, Larry David je 1 potpuni manijak. Genije. :heart:
A svi ćemo se obradovati ovom Vudi Alenovom uradku koji nastupa 19. juna.whatever_works.jpgDa, da.. ovo je George Costanza. Edited by Buck Naked
Link to comment

A, Hustlere, jesi li ti gledao Curb Your Enthusiasm? Mislim da je moguće da ćeš pomerati lestvicu..Suština Seinfeldovske mizantropije, egoizma i tipa humora:

Edited by Buck Naked
Link to comment

Da, da, ja gore turio. Ali, sarađivali su oni i pre. Evo ga na kratko u "New York Stories" (zapravo, "Oedipus Wrecks") na oko 0:24:Nego, pošto više ljudi gleda odjednom, možda je vreme za split, odnosno zaseban topik o bogovima komedije: Seinfeld/Larry David?Pa da se tamo gostimo omiljenim klipovima iz Seinfelda, Seinlanguageom, svakodnevnim opservacijama, pa komentarisanje Krejmerovog (M. Richards) rasizma...Podnaslov bi bio nezvanični moto Seinfelda tokom snimanja: No hugging, no learning!

Edited by Buck Naked
Link to comment

da, hocemo split. gledam ove klipove i odusevljen sam. ko zna sta bih jos saznao kada bi imali 1 takav topic?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...