Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ja sam razumeo da je za sada samo pilot i snimljen. Moram da napišem da ovo i nije tako loše. Štaviše, ima osvežavajućih detalja. Gluma je mestimino tragična ali ima i kvaliteta. Novi spektor je odličan, šef odeljenja u vijetnamci takođe, a mali dizelaš burazer je prilično objasnio. U pitanju je balavac iz kraja ali nema veze.Kriminalna ekipa je slaba. Pop bi mogao bolje, Dragaš se nije dovoljno pokazao, a Denis je čudan. Ipak, iako na prvi pogled izgleda predimenzionirano i nerealno, dosta je ubedljiv ovaj što ga tumači. Je li to Disobedient Sovilj?Kadrovi Šumica iz vazduha su odlični. Beograd je čak i lep kad se gleda odozgo. Odlično su snimljene scena mlata na terenu i svi oni mafijaški homoerotični rituali druženja.Mana je razvoj događaja. Previše je to sve brzo eskaliralo između Popa i Dragaša. Takođe, malo je bezveze gledati političara u ulozi političara. U prilog kvalitetu pilota ide i činjenica da sam popamtio sve likove.Sve u svemu, obzirom da je direktor serije čovek koji je do sada bio poznat po BS albumima, ovo je neverovatno iznenađenje.

Link to comment
  • 7 months later...

nisam odgledao celu tj. od početka. vlasta je genijalac, i to je razlog zašto sam ostao do kraja, mada kapiram da je spec. gost, a i jevtović(dlm) nije loš, ima ih još koji su ok. bosiljčić je bosiljčić ali verovatno ima razlog zbog kog je on tu. 

ispratiću i drugu.

 

prva i poslednja od tih medicinskih mi je bila čikago houp

 

edit

ništa

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja ja ja,......ja sam zbunjen.

Ovaj Urgentni Centar je ustvari gledljiv.

Iako bih voleo da se ceo set sa izuetkom vlaste i mikija zaraze ebolom, narocito bosiljcic i radivojevicka.

Ima tu nekih budalastima al o tome cu sutra.

Medicinski deo je vrlo vrlo korektno odradjen al tako je bilo i u orginalnoj seriji.

Najgore mi je sto ce pola bolnice već kolko sutra da ee popali na seriju pa cu po hodnicima gledati gomilu bosiljcicevih ogavnih klonova ko da orginal nije dovoljno gadan.

 

PS ovo zasluzuje svoj topić!!!!!

Edited by steins
Link to comment

Ja ja ja,......ja sam zbunjen.

Ovaj Urgentni Centar je ustvari gledljiv.

Iako bih voleo da se ceo set sa izuetkom vlaste i mikija zaraze ebolom, narocito bosiljcic i radivojevicka.

Ima tu nekih budalastima al o tome cu sutra.

Medicinski deo je vrlo vrlo korektno odradjen al tako je bilo i u orginalnoj seriji.

Najgore mi je sto ce pola bolnice već kolko sutra da ee popali na seriju pa cu po hodnicima gledati gomilu bosiljcicevih ogavnih klonova ko da orginal nije dovoljno gadan.

 

PS ovo zasluzuje svoj topić!!!!!

Ja nisam relevantan, posto sam upoznat sa "pripremama" serije i koliko je gluposti i sranja tu bilo.

Trebalo bi da to odbacim ali nema šanse!

Oni mora da su rodili mečku da ovo ovako izgleda, posle tih sranja.

E sad možda su se nategli za par prvih epizoda videćemo...

Topić mislim da sam ja neki pravio kad su u najavi bile ova serija ona na novoj sa narko odeljenjem itd...

Link to comment

Ja nisam relevantan, posto sam upoznat sa "pripremama" serije i koliko je gluposti i sranja tu bilo.

 

Topić mislim da sam ja neki pravio kad su u najavi bile ova serija ona na novoj sa narko odeljenjem itd...

Daj sočne detalje Frenk, ne drži nas na žeravici.

I, tako ti svega, nadji taj topic, da ne trolujemo ovdi.

Edited by steins
Link to comment

Daj sočne detalje Frenk, ne drži nas na žeravici.

I, tako ti svega, nadji taj topic, da ne trolujemo ovdi.

Ma posto emotion producent, to ti je ono: kresi ovo sta ce nam ono, nemoj te medicinske savetnike da placamo imam ja poznanicu ma mogu stvarni bolesnici da glume sta to je par kadrova  itd...Izredjalo se brdo ljudi odlazili dolazili...

 

Evo teme

 http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18649&page=1

Link to comment

Ček ti meni govoris da su tamo bili stvarni pacijenti kao statisti? :)

Kakobilo, ja cu ću da sačekam uobičajene tri epizode da dam sud. Za sad mi interesantno i neočekivano ok. (minus posrani Bosiljčić i Radivojevićka)

Link to comment

Ček ti meni govoris da su tamo bili stvarni pacijenti kao statisti? :)

Kakobilo, ja cu ću da sačekam uobičajene tri epizode da dam sud. Za sad mi interesantno i neočekivano ok. (minus posrani Bosiljčić i Radivojevićka)

Kad je jedan od reditelja rekao :

Za ove pacijente mi treba kasting, ne moraju neki ekstra glumci nisu velike uloge, ali treba ipak neka ekspresija...

Producent mu rekao , ma imamo te pacijente šta sad da izmišljamo...

Čovek se zahvalio na pozivu...

Link to comment

:lolol:

 

nije baš sve tako, ja prepoznao neke od statista sa kojima sam onomad radio. ne znam kakav ima emotion ugovor sa wb-om čija je licenca. kad su radili sa endemolom morali su striktno da se drže licence koja se prilagodi svakom tržištu ponaosob, ali ključne stvari su zacementirane i oko njih nema pogadjanja

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...