Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Biće ti smešno koliko su hd kanali mutni.  :D

 

a SD kanali, npr. Euronews izgledaju kao nešto što se emituje sa izlizanog vhs-a :D

Tu i tamo :)

 

Jos se nisam navikao na uhd al sam bar za sada sasvim zadovoljan hd kanalima mada kapiram o cemu pricas. Oseti se da nije to dovoljno dobro :)

 

Sa druge strane radi dobar upscaling za sd kanale pa su sasvim gledljivi.

 

Sinoc sam gledao dvd rip Scrubs-a (divx od 175 MB valjda za epizodu od 20-ak minuta) i dosta bolje izgleda nego na starom tv-u

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Disney Ditching Netflix Keeps Piracy Relevant

 

Stvarno ne znam sta misle, da ce ljudi da im se sabskrajbuju na 200 platformi i placaju po 10 dolara mesecno za svaku. Ili da mogu da opstanu ako bi se svako prijavljivao samo na onu koju zeli. 

 

Zli Miki Maus misli ono sto misli uvek, samo ovaj put su se zajebali. Ljudi ce jednostavno nastaviti da koriste Netflix a Disney da piratizuju pa ce ih podsetiti zasto je ovo uopste i nastalo. Ili to, ili ce svako napraviti svoj streaming servis, pa se u sledecem koraku pojavi neka firma koja ce prodavati pakete takvih servisa i to mozemo nazvati recimo "kablovska televizija"  :D

Link to comment

:D da, "kablovski striming servis" 

 

Pohlepa je cudo, leba mi. A i ono, sto Netflix da zaradjuje od nas, kad mozemo sve pare za sebe da uzmemo. Cudi me da bioskopi jos opstaju, sto oni da uzimaju deo od boxofficea kad mozemo mi sve. 

 

Ima sad tu jedna zanimljiva stvar. Ne verujem da oni (svi oni) ulaze u ovakve poduhvate bez prethodno sprovedenog istrazivanja i ispitivanja isplativosti. Ako su to obavili i zakljucili da im se isplati i ima smisla da uloze u to, onda jbg, znaci da nas ima dovoljno za sisanje. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ima sad tu jedna zanimljiva stvar. Ne verujem da oni (svi oni) ulaze u ovakve poduhvate bez prethodno sprovedenog istrazivanja i ispitivanja isplativosti. Ako su to obavili i zakljucili da im se isplati i ima smisla da uloze u to, onda jbg, znaci da nas ima dovoljno za sisanje. 

 

Njima je bitno da imaju svoj materijal. Sa gomiletinom crtaća, imaju svu decu sveta kao potencijalnu publiku i roditelje koji će da im puste disneyflix da deluju na miru. 

 

A njima je trošak oko sajta, servera i podrške  kao tebi i meni da kupimo lilihip :)

Link to comment

Dobro, i to je tacno (za sajt i troskove). Ali, da li ce vise zaraditi kao samostalna platforma ili kroz Netflix? To je ono sto je njima bitno. Ja naivno mislim da nece, ali sta ja znam, a oni su valjda izracunali sta ce vise da im donese. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...