Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

jos gori su sponzorisani sadrzaji koji u poslednjih par meseci kokaju kao pecurke i napreduju zastrasujuce... tipa nisam lajkovao ni serovao aurora borealis, samo se zaustavio i gvirnuo a oni mi pri sledecem logovanju predlazu da otputujem za $$$ na island sa slikom prelepe aurore :(

Meni su genijalne reklame za neki sajt sa popustima

 

Plati 500 umesto 500 dinara za nesto sto ti uopste ne treba

 

Ajde jednom, al popusti od 0% su vec postali redovna pojava

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

sta se desava sa jebenim fb? nudi mi da pozovem na fb neke kontakte iz praistorije. npr broj telefona bivseg vlasnika stana u kom sam ziveo pre 5+ godina i ciji broj nemam nekoliko godina :blink:
nisam primetio to do danas
neko vreme nisam primecivao i evo veceras se opet desava
 
cak mislim da je u pitanju (izmedju ostalih) i isti covek na kog se odnosio ovaj post od pre godinu i po
razlika je sto sad nije u pitanju poziv na fb, u medjuvremenu je otvorio fb, nego me podseca fb da ga dodam za prijatelja
 
inace sam u medjuvremenu pobrisao sve kontakte, imam svega 2 prijatelja, fb mi sluzi za neka logovanja online
ovaj covek ima oko 80 godina i ima jednog fb prijatelja
nikad nisam pretrazio njegovo ime i slicno, nemamo kontakt 7,8 godina, mailom nikad nismo komunicirali
dakle jedino putem telefonskog broja mi ima smisla, a od tad sam ja promenio najmanje 5 aparata i 3 broja
 
mnogo me nerviraju ovakve stvari
Link to comment

a jbg sad, nisam siguran zajebavas li me, ali mene ovo prilicno iritira :D

 

nisam od onih paranocinih, sto su ubedjeni da nas negde neko sve prati ( imam cak i lk sa cipom! :) )

 

ali, cinjenica da je npr dovoljno imati mobilni da bi ti se manje vise znala lokacija u svakom trenutku + ovakve stvari od fb + gomila nekih kojih mi obicni smrtnici i nismo svesni, a na sve to mozda i ponajvise ko sve barata sa nasim podacima.

npr onaj slucaj od skoro gde je policija opusteno trazila spisak svih gradjanja sa nekom od f dijagnoza. ili npr licno iskustvo, kako se u jednoj firmi u kojoj sam radio odnoslio prema privatnim podacima korisnika, kod mene sve to zajedno izazva prilican nivo gadjenja i nelagode

Link to comment

 kako se u jednoj firmi u kojoj sam radio odnoslio prema privatnim podacima korisnika, kod mene sve to zajedno izazva prilican nivo gadjenja i nelagode

 

 

 isprva sam mislio da sam paranoican, ali kad nesto postane pravilo a ne izuzetak onda tesko da je to u pitanju.

 

Zapravo gore je nego sto se misli:

 

Leaked document reveals Facebook conducted research to target emotionally vulnerable and insecure youth

http://www.news.com.au/technology/online/social/leaked-document-reveals-facebook-conducted-research-to-target-emotionally-vulnerable-and-insecure-youth/news-story/d256f850be6b1c8a21aec6e32dae16fd

Link to comment
  • 1 month later...

Pitanje za hakere sa foruma: kako je moguće hakovati fB profil, ako nikad nisam pamtio password u browseru, cesto sam menjao isti i nikom nisam rekao?

Link to comment
  • 1 month later...

i kakva je ovo novo poruka kada ostavis sliku na fb da li hoces da je na timeline? a vec je vide svi jer sam je ostavila public. a kad kazes hocu, onda kaze da je svi sada vide na fb

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...