Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

  • 7 months later...

instalirao kodi za Windows, add onove za live TV ali ima bas dosta linkova koji ne rade - ili jos nesto nisam namestio dobro ili su linkovi mrtvi. Ima li ko neku sveziju listu, i gde se to nabavlja ?

Link to comment

Mnogo dobra stvarica! Stiglo mi na android boxu.

Nego, pricaju da Genesis nestaje (meni za sada lepo radi), a alternative koje sam probao su daleeeko losije (SALTS, 1Channel, 123Movies, ...). Ima li neka bolja?

Link to comment

Phoenix ima svašta i dobar je...

 

Nego, ja bih izbegavao torrent varijante streama, zbog, hm, mogućih konsekvenci...

 

Koliko se sećam nedavne rasprave, Genesis nije torentolik™...

Link to comment

Mali update od sinoć:

 

filmove i serije sam provalio kako rade, trenutno se mučim (uzalud?!) sa iVue i IPTV Stalker add-onovima. Sve sam podesio prema uputstvima sa YT ali ne mogu da se logujem i svučem spisak kanala sa Stalkera - da li su sve MAC adrese mrtve, da li postoji način da se aktivira gledanje TV u lajvu ?

Link to comment
  • 2 months later...

ZemTV   :o
 
u sportskom delu ćete naći gomilu dobrih stvari, HD strimovi beIN-a i još gomila kanala (ima i Arena na par mesta), koristim par nedelja i sve šljaka bez problema..

 

skrinovi u spojleru

 

 

 

37015180cc0901fcc1269ff9e2da011a0d66d694

40648139e829b8a962ec66d55a668de0515561c8

9860388358221cb0ccea712e42939a11141cb8ce

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...