Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ja se razmisljam da pazarim Redmi 4 Prime, valja li necemu, zna li neko?

Mislim da imam taj [emoji3]

Kao kompjuter je odličan. Kao telefon, pa onako.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Mislim da imam taj [emoji3]

Kao kompjuter je odličan. Kao telefon, pa onako.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

+1

 

:D

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Mislim da imam taj [emoji3]

Kao kompjuter je odličan. Kao telefon, pa onako.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

Prevod? :D

 

Kakva je kamerica za te pare?

Link to comment

Prevod? :D

 

Kakva je kamerica za te pare?

Zaista sam zadovoljan kvalitetom fotografije. Što se tiče video snimka, mislim da je zvuk lošiji.

 

Uopšte, nekako zvučnik i mikrofon mi deluju kao nešto što je najslabiji deo telefona. Zato i kažem kao telefon i nije nešto. Mislim najčešće su ok razgovori, ali ponekad je to kao da koristim telefon iz Kine [emoji4]

 

Kao kompjutera super. Nisam zahtevan da koristim ne znam kakve app, ali radi kao sat. Prezadovoljan sam u tom pogledu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

moco, ne znam da li je ovo prikladan post za tvoj zabran, ali neka ga brisu modovi ako misle da treba

*************************************************************

 

drugari,

doslo vreme da se ponovo vracam na smartfon (odnosno 'telefon na gladjenje' sto je bio prevod u nekoj hrvatskoj seriji).
do sada sam posedovao (od onih koje pamtim po imenu i modelu) samsung note 2 i note 3 i bio sam zadovoljan sa oba. smatram da je olovcica izuzetno korisna stvar za nas sa velikim rukama i prstima.

kada su promptna odgovaranja na mailove i ostale gluposti prestale biti mi vazna veoma rado sam se vratio na nokiju za treci svet, 1100. imala je sve sta mi je bilo potrebno i nisam morao da razmisljam kada sam je punio i gde je punjac.

e, sad, stvari stoje ovako: budzet je 200 do 250 evara i logicno je da se razmisljam o samsungu note 4. napominjem da nisam gadljiv na polovnu robu i da sam primetio da vlasnici tih (nekada) skupih modela veoma vode racuna o telefonima, toliko da mi je prosto neshvatljivo kada na fotkama vidim kako izgleda uredjaj 2 godine star koji se koristi svakodnevno vise puta. ja to numem. moj telefon/kamera/wtevr sprava nakon 2 godine upotrebe i izgleda kao da je koriscen 2 godine.

moja glavna dilema oko koje ocekujem pomoc vaskolikog forumskog sveta. da li za 200-250evra potrositi na note 4 ili iPhone 5s ili iPhone 5se ili nesto trece sto forumska zajednica forsira (Mocooo!)

note4 mi je prirodna evolucija sa note2 i note3, a ovi iPhoneovi mi se namecu samo zbog kucnog iMaca.

ajde ljudi, 200-250evra je u dzepu i na sta ih je najpametnije potrositi?

verovatno ste iz posta primetili da ja pojma nemam o nekim novim i manje poznatim markama i modelima pa bi molio da ako neko preporuci tako nesto meni nepoznato otkuca jos par redova texta  gde bi mi obrazlozio svoj predlog.

hvala PPP mudracima

P.S.
samo da napomenem da bilo kakve varijante sa ugovornim obavezama otpadaju u startu pa makar pravio ugovor sa zenom ili caletom. telefoni iz provajderskih ponuda otpadaju.

 

 

******************************

moco, hvala i izvini ali smatram te za coveka upucenog u mobilne i voleo bih da cujem i tvoje misljenje

Link to comment

Kakvi su Lenovo telefoni, imate li (i kakva su) iskustva sa njima? Posebno S1 vibe. Review-ovi po netu uglavnom navode probleme sa mikrofonom, snimanjem videa i baterijom (mikrofon prekida, video secka, baterija se brzo trosi), ali znam korisnike koji su zadovoljni. A cene su im pristojne i to za solidne konfiguracije (za normalnu, nezahtevnu upotrebu). 

Link to comment

Pa eto, a naisli smo na komentare da dosta brzo trosi, cak i kad si offline i kad koristis telefon umereno. Mislim, nemam bas mnogo poverenja u te silne reviewove, zato i pitam ovde, ljude od poverenja :)

Link to comment

Pa eto, a naisli smo na komentare da dosta brzo trosi, cak i kad si offline i kad koristis telefon umereno. Mislim, nemam bas mnogo poverenja u te silne reviewove, zato i pitam ovde, ljude od poverenja :)

Zavisi od modele, za Vibe ne znam, ali moja draga je imala dva lenovo, oba sa istom baterijom, 4000mAh...

 

P1 je mogao 2 dana, kao ništa da izdrži, a ovaj drugi nije mogao ceo dan da spoji... Jbg, ima tu dosta do optimizacije softwarea...

Link to comment

Sto ce reci, za nas laike, "kako ti se zalomi" :D

 

Ovi sto gledamo imaju Li-Polymer 2500mAh i Li-Po 2700 mAh baterije. Sta to tacno znaci? Mislim, koliko su jake™?

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...