Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

uzeo sam lenovo zbog nešto boljih specifikacija i hardverskih dugmića :lol:

i bolje mi leži u ruci

i vidim da je najpribližniji stock nougatu a nabudženih verzija androida mi je preko glave

a huawei ću uzeti kad budem imao love za flagship telefon jer zaista su prelepi

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Je li dobar Redmi 4/4X?

 

Gledam za tatu, veliki su mu svi od preko 5" ekrani, i nije previse zahtevan korisnik.

 

Vidim da ima dosta veliku bateriju koja dugo traje, kamere su mu pristojne, radi na 4G - nagadjam da bi mogao da mu potraje bar neke 2-3 godine i da i dalje bude koristan/upotrebljiv?

Link to comment

Ja se lomim isto da probam neki Xiaomi ali ne znam koji. Posle 10+ godina otkazujem vernost MTS-u i prelazim kod VIP-a ali bez uzimanja telefona uz ugovor pa hocu da prodam P8 lite i uzmem nesto drugo. Prvo sam hteo P10 lite ali ako ima neki Xiaomi u tom rangu, prosvetlite me. Pogotovo ti Moco, iskupi se bar malo za one malverzacije preko Alija...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Jel ima neko sa adekvatnim iskustvom preporuku šta je bolja kupnja, da li Galaxy S7 ili S7-edge? (Edge dođe nešto malo skuplje, pa da proverim da li se to isplati... Da li je taj "edge" praktično od neke koristi... Hvala unapred.)

Link to comment

Nema neke konkretne koristi od edgea, osim što /nekome/ lepo izgleda, elegantnije i manje od drugih sa istom dijagonalom, zbog zakrivljenosti

 

Rene, misliš na softversku zaštitu  ili fizičku? Ima nekih futrola stakala i za edge, mada ne koristim

Link to comment

... ne kupuje se svaki dan telefon  -_-

 

Vođen tom logikom, odlučio bih se za Note 8 (koji oficijelno izlazi za 5 dana). :)

 

Note 5 mi je bio predobar, ali moram da ga vratim "oficijelnom" vlasniku (tj. ženi, premda sam ga, naravno, ja kupio... lol). Međutim, cenim da će S7 baš odraditi sve što mi treba, a pritom uštedeti buljuk para. Mogu da pazarim S7 za ekvivalent 330 eu, što je negde trećina (!) Note 8, i manje od pola cene S8. S7 Edge dodaje malo, međutim... izgleda da nema neke potrebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...