Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Još jednom pozdrav svim ljubiteljima fudbala.Poštovani gospodine Mrdjo zanima me da li će u knjizi biti obuhvaćena cjelokupna statistika fudbalera u pojedinoj godini -prvenstvo,kup i evrokupovi,ili će to biti samo prikaz prvenstvenih nastupa.Mene zanimaju strelci Crvene zvezde u Kupu Jugoslavije u periodu od 1946 do 1976 ,kao i strelci u Mitropa kupu.Uz nadu da ćeš mi odgovoriti na moje postavljeno pitanje,želim ti puno uspjeha u plasmanu knjige na području nekadašnje nam zajedničke države,pa i šire gde god ima ljubitelja pravog fudbala.
Bice samo prvenstvena statistika. POgledacu u monografiji Zvezde za vikend, cini mi se da su kup takmicenja izdvojena.
Link to comment

Još jednom hvala.Osim kupa,zanimaju me i strelci Crvene zvezde u Mitropa kupu 1956,1957,Dunavskom kupu 1958,tj,utakmica sa Radničkim iz Beograda koja je završila 2-1 za crveno-bele,te Mitropa kup 1962,1966,1967,1969.Ako imaš te podatke,možeš li ih objaviti.

Link to comment

Znam da postoje rezultati na RSSSF-u.Ja sam Mrdju pitao za strijelce Crvene Zvezde u Kupu Jugoslavije,a ne za strijelce u finalnim utakmicama,koje možeš naći bilo gdje.

Link to comment
Znam da postoje rezultati na RSSSF-u.Ja sam Mrdju pitao za strijelce Crvene Zvezde u Kupu Jugoslavije,a ne za strijelce u finalnim utakmicama,koje možeš naći bilo gdje.
Nezgodan je format. Posalji mi email adresu na PP pa cu ti poslati ono sto imam.
Link to comment

Dobro jutro gospodine Mrdjo.Evo skoro četiri sata proveo sam čitajući o Zvezdinim nastupima.Ne bih vas želio gnjaviti,ali bih vas zamolio još nešto.Možete li postaviti i početak ove knjige.Prije nekoliko vremena postavili ste i Monografiju C.zvezde od 1945 do 1985.Ako biste mogli ponoviti od 239 do 241 stranice jer ni uz najveće napore nisam uspio pročitati imena nekih fudbalera koji su igrali u tom periodu.Želio bih vas pitati da li će u vašoj knjizi biti obuhvaćena i sezona 91-92,kada je zbog rata regularnost prvenstva bila dovedena u pitanje.

Link to comment
Dobro jutro gospodine Mrdjo.Evo skoro četiri sata proveo sam čitajući o Zvezdinim nastupima.Ne bih vas želio gnjaviti,ali bih vas zamolio još nešto.Možete li postaviti i početak ove knjige.Prije nekoliko vremena postavili ste i Monografiju C.zvezde od 1945 do 1985.Ako biste mogli ponoviti od 239 do 241 stranice jer ni uz najveće napore nisam uspio pročitati imena nekih fudbalera koji su igrali u tom periodu.Želio bih vas pitati da li će u vašoj knjizi biti obuhvaćena i sezona 91-92,kada je zbog rata regularnost prvenstva bila dovedena u pitanje.
Na zalost, vecinu materijala imam u elektronskom formatu tako da je to otprilike to.91/92 necu posebno obradjivati, te godine je prva liga pocela bez sest (trecinu) klubova koji su tu trebali igrati a i zavrsetak je bio, u izvesnoj meri, cak i neregularan.
Link to comment

Inace, pre izvesnog vremena je neko pitao za nacin formiranja one cetiri sezone 1955-1958.Ostao sam duzan taj odgovor, pa evo sada postavljam.regije.jpg

Edited by mrdja
Link to comment

Gospodine Mrdjo zahvalan sam na informacijama.Možete li postaviti iz te knjige o Crvenoj Zvezdi i prvenstvene sezone s naglaskom od 1992 do 2005.Nigdje ne mogu pronaći podatke o nastupima i strelcima crveno-belih u tom periodu.Unapred hvala

Edited by zlavuk
Link to comment

jao kakav sjajan topic...pročitao sam skoro sve stranice :Dmrdja kakav si ti kralj,svaka ti čast na svemu ovomevidim da imas brdo statistike,pa bih ti bio od srca zahvalan kada bi mi uspio staviti vamo staistiku od dinamo vinkovci(sadasnja cibalia) od makar 1960 pa do 1990...znaci ono ko je koliko utakmica po sezonama odigrao i golova zabioeto bio ti strasno zahvalan ako mi to mozes staviti vamo....hvala ti puno unaprijed :)evo da dam odmah svoj doprinos ovoj sjajnoj temievo vam skenirana knjiga 30 godina vinkovačkog dinama 1947-1977pa tu mozete skinuti ova 2 linka..prvi link su tablice i rezultati a drugi link je textualni dioMy linkMy link

Edited by Mortiis
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...