Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Hoću reći, nisam nosio na oštrenje, ali jeste prilično tup za nov nož. Isprobano na svim standardnim akcijama, luk, debela mesina, povrće... Taman toliko para za koliko ga prodaju, kakav crni mega popust.

Link to comment

Zar ti nisi na dijeti?

 

Jesam. Izludeće me tonus a mogu da jedem crn hleb, al pravi crn hleb i slične stvari...

Bio na nekom skupu, tamo se povela priča o tim pekačima, čak možeš i da ih programiraš pa da te budi (ili čeka) svež lebac. Ne pitah tamo za preporuku pa reko da pitam forum

Link to comment

Jesam. Izludeće me tonus a mogu da jedem crn hleb, al pravi crn hleb i slične stvari...

Bio na nekom skupu, tamo se povela priča o tim pekačima, čak možeš i da ih programiraš pa da te budi (ili čeka) svež lebac. Ne pitah tamo za preporuku pa reko da pitam forum

Svi ljudi koji su to nabavili su mi rekli da su se ipak ozbiljno nagojili.

Iskušenje je preveliko.

Link to comment

to u prvo vrijeme, dok covjek ne isproba sve opcije. i ja sam tako pocela pa sam poslije ipak koristila aparat kao da sam normalna :)

 

pekac mi je valjda omiljeni kuhinjski gedzet. posto mu je 6-7 godina, preporuka modela nema smisla (neki moulinex)

 

singere, kupi, neces se zajebati

Link to comment

ma razmišljam da nabavim jedan kad se skinem sa režima da imam da pravim ja lebac. koji god da sam ranije kupovao ima T500 samo je pitanje koliko za "zamuljaju" sa drugim brašnom.

 

grozno mi je što za dobar hleb ja moram da palim auto i vozim da bih ga kupio. dobar lebac (trebalo bi, avaj) se kupuje u ulici, iza ćoška a ne u hipster-rebrendiranoj-džentrifikovanoj-pekari u centru.

 

elem, pre tonusa ja sam jeo crni hleb i crne kifle (mada fakat i nisam jeo hleb, testirao onaj lchf) iz pekare "Džo", MZ Kozara, Blokovi, Novi Beograd.

aktuelni režim traži malo hleba zbog sitosti pa onda to kompenzujem sa par komada tonus hleba.

 

inače, tostirani tonus s razmazanim blukom i bakalarom na bijelo + paradajz i mlad sir = food orgazam tamo gde se ja trenutno nalazim :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...