Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

jebote, pa ako je obican krec skinuces ga ribacom cetkom i vodom, ako je neka fensi boja, skinuces ga fensi skidacem fensi boje. nemas drugi izbor. mozda molitva shivi, al tesko da ce pomoci.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

kakva je osnovna boja radijatora, i cime su okreceni?mogu da pitam za savet ove hohstaplere koji jos uvek razvlace moj stan - prethodna zgrada im umalo nije pukla na pola, pa cenim da su imali dovoljno fore da uce na greskama.
osnovna boja je metalik siva, okreceni su u neku vanila belu. latex neki, valjda.
jebote, pa ako je obican krec skinuces ga ribacom cetkom i vodom, ako je neka fensi boja, skinuces ga fensi skidacem fensi boje. nemas drugi izbor. mozda molitva shivi, al tesko da ce pomoci.
ovaj, ponovicu: imam 6 soba, dva hodnika i kuhinju, i u svim tim ciniocima stambenog prostora stoji po potpuno okreceni radijator. a ja nisam sizif. dakle, ocu savet tipa "pospi sve to sa h2so4 i krec ce se skinuti sam od sebe i resen problem".
Link to comment

imas 6 soba?pa posalji batlera da to zavrsi kako zna i ume, cemu ti sluzi inace? znaci katastrofa. posalji crnogorca u pecalbu u A'dam, i tamo ce nekako zabosti sestosoban stan, ako ne bas i vilu

Edited by vasudeva418
Link to comment
imas 6 soba?pa posalji batlera da to zavrsi kako zna i ume, cemu ti sluzi inace?
pusti, sad će doć kukat kako butler ima slobodnu večer i posluga više ne zna di joj je misto.inače dobro si prošao sa zacimentanim odvodom u wc-u, ja sam morala zvati majstora s bušilicom kojom se razmrvi osušeni malter u cijevi. satnica mu je bila kao da sam zvala neurokirurga s gama nožem.
Link to comment

ja mislim da je on otvorio ovaj lažni majstorski topik samo da bi oglasio 6 soba! dobro je izdržo do 3 strane :)čuj, miralem radi nešto! yeah right!

Link to comment

kako samo bogoradas, zasto nisi pitao gugl pa isprobao neke tehnike, lenstino nijedna?evo ja sam sad pogledala iz radoznalosti, i vidim da se fleke od kreca skidaju sa odece ili obicnom vodom, ili blagim kiselinama (sirce ili limun). posto se radi o isprskanim radijatorima, ja bih nasula sirceta na sundjer u nekoj od manjih soba i isprobala da li se cisti, a zatim ga oprala vodom da se skloni zaostala kiselina, to je jos i najjeftinija varijanta a pretpostavljam da je i bezbednije za radijator od nekih skupih i jakih kupovnih varijanti.

Link to comment

ma gotivno mi ko koncept svakako, a posto vise volim simbolicko no narativno, zanima me sta tacno predstavlja.otudjenost neku, to znam, al sta tacno?

kako samo bogoradas, zasto nisi pitao gugl pa isprobao neke tehnike, lenstino nijedna?evo ja sam sad pogledala iz radoznalosti, i vidim da se fleke od kreca skidaju sa odece ili obicnom vodom, ili blagim kiselinama (sirce ili limun). posto se radi o isprskanim radijatorima, ja bih nasula sirceta na sundjer u nekoj od manjih soba i isprobala da li se cisti, a zatim ga oprala vodom da se skloni zaostala kiselina, to je jos i najjeftinija varijanta a pretpostavljam da je i bezbednije za radijator od nekih skupih i jakih kupovnih varijanti.
ima 6 (šest) soba. nije on sizif.
Link to comment

posto mi se cini da ste resili miralemov problem, ja diznesem moj:pre koji dan ispod stola gde mi stoji makina, sklonih gomilicu materijala, a ispod malo brdasce necega sto sam mislila da je zgazeni, dobro umrvljeni sapun...al prtz, veceras vidim gomilu opet, fino usitnjeno drvo, najfinija piljevina...kukala sam ja jednom da imam onog crva u parketu, zvanog žižak... e pa porastao je ocigledno... da sad mora i da izbacuje ono sto pojede.enivej, drugar je uspeo da zabode iglu u njega [u sta sam sigurna, jer se igla pomerala tako zabodena u parket], al izgleda da je preziveo jer se cuje jos uvek.dakle: koga ja da zovem da ubije tog crva...aj sto mi jede parket, nego me hvata panika da ce to cudo da izadje uskoro.

Link to comment
imas 6 soba?pa posalji batlera da to zavrsi kako zna i ume, cemu ti sluzi inace? znaci katastrofa. posalji crnogorca u pecalbu u A'dam, i tamo ce nekako zabosti sestosoban stan, ako ne bas i vilu
sluzi da donosi caj. niko ne zna da kreci i raskrecava. ni bastovan, ni vozac, ni vratar, ni crnac sto sam ga uzeo da stoji u cosku i bude egzotican.
pospi sve to sa h2so4 i krec ce se skinuti sam od sebe, a i osnovna farba, ako kolicina bude dovoljna istopice se i radijatori i resen problem. :B:5
ili da kljuceve jednstavno dam komsiji i izgubim se u nepoznatom pravcu, i to bi bilo neko resenje.
pusti, sad će doć kukat kako butler ima slobodnu večer i posluga više ne zna di joj je misto.
zamisli, trazio mi je da mu platim poslednja 4 meseca. samo ne znam sta ce mu pare, kad moze da se hrani ostatcima od vecere.
inače dobro si prošao sa zacimentanim odvodom u wc-u, ja sam morala zvati majstora s bušilicom kojom se razmrvi osušeni malter u cijevi. satnica mu je bila kao da sam zvala neurokirurga s gama nožem.
i cale me je zaplasio takvom nekom pricom, tako da sam bio neizmerno srecan nakon resavanja problema. uz to, ovo je nl, a ne sugava hrvatska. majstori ne naplacuju po satnici, vec na 15 minuta, po jedno 20 euara. onda posebno obracunavaju troskove dolaska, odlaska, procenu posla, troskove za alat, konsultaciju, evt materijal, da ne nabrajam dalje. uz to su obicno i retardi koji ne znaju ni svoj posao, pa ostanu 3 puta duze nego sto je potrebno.btw, sta je to gama noz? nesto bolje od rambo noza?
ja mislim da je on otvorio ovaj lažni majstorski topik samo da bi oglasio 6 soba! dobro je izdržo do 3 strane :)čuj, miralem radi nešto! yeah right!
to sam oglasio i hvalio se vec 2 nedelje. ne pratis.
a sto ste krecili uopste radijatore?oklen tako bolesna ideja?
pa, evo vako. reko sam mu da sve mora biti sto pre zavrseno. onda je on smislio da bi bilo bolje okreciti radijatore, to mu je minut posla, i izgledace lepo do zime. bolje nego da se ja mucim i farbam manuelno. nadam se da si zadovoljan ovim objasnjenjem, to je to, boljeg nema. Edited by Miralem
Link to comment
posto mi se cini da ste resili miralemov problem, ja diznesem moj:pre koji dan ispod stola gde mi stoji makina, sklonih gomilicu materijala, a ispod malo brdasce necega sto sam mislila da je zgazeni, dobro umrvljeni sapun...al prtz, veceras vidim gomilu opet, fino usitnjeno drvo, najfinija piljevina...kukala sam ja jednom da imam onog crva u parketu, zvanog žižak... e pa porastao je ocigledno... da sad mora i da izbacuje ono sto pojede.enivej, drugar je uspeo da zabode iglu u njega [u sta sam sigurna, jer se igla pomerala tako zabodena u parket], al izgleda da je preziveo jer se cuje jos uvek.dakle: koga ja da zovem da ubije tog crva...aj sto mi jede parket, nego me hvata panika da ce to cudo da izadje uskoro.
bolje da zoves zandarmeriju. ili 63cu padobransku. to sto opisujes nije normalno, i nije zizak (koji se moze resiti voskom), vec nesto drugo.
Link to comment

kontam da ce za neki dan gmaz da otvori topik dje pita kako da se oslobodi prljavstine sa tek postavljenog laminata.a u obzir da dolaze samo odgovori koji ne podrazumevaju kretanje i pranje kao takve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...