Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

 Izmedju golog šetanja po zimi i ovog užasnog komada garderobe duuuugačak je put 

 

edit: svaki put imam utisak da je pomahnitala vreća za spavanje napala jadnu ženu/devojku u nameri da je proždere i sporo dajdžestuje mesecima

 

:wacko:

 

ti si verujem jedan od onih mladih koji u sred zime idu tankoj, kratkoj jaknici do struka i snagom volje odolevaš zimi i vetru.

Link to comment

Jok, grešiš.

niti sam mlad, niti imam te fenserajske/hipsterske jaknice.

 

 

 

 

 

Meni je to kul. Vunene dokolenice  Samodržeće najlonke ispod i ništa više  ;)

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Meni extra, nek izgleda i kao šatorsko krilo samo da je lagano i toplo, što bi buba rekla da dihtuje

 

... to je ionako za od tačke A do tačke B za nas đake pešake, još kad ima kapuljaču zgodnu za navući preko glave za kunt u busu... vredi svake pare

Link to comment

@host     tenks za kanadsku gusku. uu skuplje je od barberija!

 

 

gdje uopste moze da se kupi dobar kaput? da je crn i da je lijep i da je crn. i da nije tanak.

 

u max mari ;)

Edited by darling
Link to comment

... to je ionako za od tačke A do tačke B za nas đake pešake, još kad ima kapuljaču zgodnu za navući preko glave za kunt u busu... vredi svake pare

to i kažem, kao vreća za spavanje koja je promenila delatnost

Link to comment

ja podržavam nošenje vreća. to nose osvešćene žene. paze na zdravlje i jajnike. a ne one polugole  :isuse: .

imaš leto da budeš go. zimi se obuci, molim te. 

ovo sve piše 1 vlasnik 1 prostate. 

Link to comment

Ja sam takodje za to da valja da bude toplo, ali taj deo na ovoj gusenici od ispod butina pa na dole mi ne deluje mnogo korisno niti prakticno - mnogo ce se brze prljati od bljuzgavice, blata i kise pa bi jakna morala cesce da se pere. Jakna je valjda bitna za ledja i stomak, a to se dobro zastiti i duzinom do guze, nema potrebe do clanaka :unsure:

 

Za zimu su dobre duge gace (do kolena ili do skroz do dole), meni to super radi.

Link to comment

nista kanacka gusenica ako si prava miljunasica samo Moncler

 

 

monkler je za sirotane, jeftiniji i od guske i od barberija. :D

 

 

ja sam starija zena, meni treba jakna do zemlje. 

 

nego, sto je simpatican i jeftin uniqlo. sad vidim da isporcuju u srbiju, a u hrvatsku, na primer, ne. dal nam je to sredio novac djokovic?! :D

 

https://www.uniqlo.com/eu/en/women

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...