Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Sjajno izgleda Celzijev stadion.

 

Jel se svi londosnki klubovi podjednako mrze ili je mrznja prema Totenhemu najveca? Gledam sad klozetska solja sprdnju u vezi njihovog novog stadiona, redjaju se na njima navijaci Arsenala, West Ham-a...

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Xhaka dao intervju za Guardian, spominje oca i strica koji su robijali zbog demonstracija na Kosovu.

Прича како му је отац био борац за демократију, против југословенског комунистичког режима осамдесетих: “My dad was asking: ‘Why aren’t we democrats here? We deserve to be democrats.” То много боље звучи него да каже “Отац ми је био део шовинистичког и сепаратистичког покрета који се ослањао на помоћ стаљинистичког диктатора са амбицијом да прошири део своје државе територијом суседне”. Јадан момак, можда га је ћале лагао да је албански Нелсон Мендела.

 

Од целог интервјуа ми је једино интересантно што се појављује ново име за измишљену нацију којом покушавају да правдају отимачину српске покрајине. Сада се Албанци са Косова изгледа зову “Kosovarianѕ”. До сада сам чуо за “Kosovans” i “Kosovars”, али ово је ново. Можда Албанци морају то да напишу на длан да не забораве да нису Албанци, па им се од зноја измрља тај натпис и онда тако шарају са именима своје proud nation. Јер ако су они Kosovarianstransars, нормално је да су желели да се Косово одвоји од Србије. Али ако су Албанианс, неко би могао да се запита вот д фак из гоинг он. Дебилизам.

 

Мајко мила. Некада имам утисак да ће ми кичма пући од количине лицемерја која се наталожила на овом усраном свету.

Link to comment

Немања Матић у последњих седам утакмица у Манчестер Јунајтеду претрчао 81 километар. Онда иде рупа, па група играча који су претрчали шездесет и нешто. :Hail:

Link to comment

Evo Arsenala posle nepostojećeg faula...

Mike Deane Arsenalov čovek

 

edit. još bio i ofsajd  :lolol:

Na koga li će sada Arle da kuka

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Што је лепо када су сви у праву: одличан гол из офсајда након потпуно безвезе досуђеног слободњака.

Edited by Прслин
Link to comment

Што је лепо када су сви у праву: одличан гол из офсајда након потпуно безвезе досуђеног слободњака.

 

:D sad jos samo kolo da zaigramo

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...