Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisao sam ovde da ce biti X tamo protiv Arse, insekt™. :D

 

No, ko ih jebe, kod nas je volan. Krsticic kod vulkanizera na kompresor i sve u pluca. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Decembra 2014. godine, Skupština kluba donela je odluku da stadion Crvene zvezde ponese ime prve Zvezdine zvezde i jedne od najvećih legendi kluba Rajka Mitića. Skoro tri godine kasnije, biće priređena još jedna velika svečanost posvećena upravo prvoj Zvezdinoj zvezdi.


 


 


U subotu, 18. novembra u 14:45, ispred zapadne tribine Zvezdinog stadiona, tačnije ispred službenog ulaza, svečano će biti otkriven spomenik Rajku Mitiću. Tom prilikom biće organizovana i specijalna ceremonija uz brojne goste, prijatelje, legende kluba, sportiste, kao i navijače Crvene zvezde. Rajko Mitić rođen je 19. novembra 1922. godine, pa je i ova svečanost zakazana dan pred ovaj crveni datum u Zvezdinom kalendaru, a na dan utakmice sa Radom kako bi svi navijači koji žele da prisustvuju to mogli da učine.


 


http://crvenazvezdafk.com/sr/vest/6510/od-zvezde-za-cika-rajka


Link to comment

Borjan, Stojković, Letalec, Babić, Gobelja, Rodić, Donald, Kanga Milić, Pešić, Boakye

 

 

Opet 3-4-3, znači da nije bilo iznuđeno u Čačku, nego će to da se igra češće

 

Ili se skrivaju karte za Bate Borisov

Edited by levi
Link to comment

kakvo iskusno navlacenje Cockya za Zvezdu... potpuno bespotrebno, ne bi me cudilo da njegov mentor ima tu umesane prste...

 

 

Isto kao u Cacku, potpuno bizarne stvari sviraju ne bi li nas izjednacili sa komsijama.

 

Strasno je to sta vam rade.

Link to comment

ja da sam čika rajkov potomak sudski bih zahtevao da se spomenik ukloni ili zameni za nešto što ne liči na eksponat u palminom muzeju voštanih figura

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...