Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1:2 Pavkov. Kao penal...

sta bre kao... znas li koliko su takvih uspesno realizovali Milijas, Kanga, Sasko Ilic i kompanija... Jasno se videlo da mu je prvo zahvatio stajnu nogu nakon sto je Pavkov prvi stigao do lopte,,,

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Zasto pavkov igra ima maticni klub pa tamo neka ima minutazu.

Mene više brine zašto Noma igra...i šta igra..u smislu, da mu je više odgovaralo da bude bliže napadu. Od kada je prešao na DM...uglavnom ništa.

Edited by Legenda
Link to comment

Pa zvezdin, jel se vraca na zimu, e sad bi da greje klupu malo, da se navikne jer ce to da ga ceka.

Pa dobro, ako sve probleme koje imao rešili, da rešimo i to, dal' će Pavkov da "greje" klupu kod njih ili neće...

Koliko je Trifunović bio kod nas...Kojić...pa se ne nasekirasmo šta će i kako će dalje....baš i za Pavkova da se ne sekiram. Što se mene tiče, nek bude kod koliko hoće i neka ga Zvezda proda za milion €....u svakom slučaju, više će vajdimo na njega, nego npr. na Mrku...oćeš se kladiš ? ;)

Link to comment

Zavrsi se i ova utakmica i evo jos uvek razmisljam kako uspevamo onako da padnemo u igri? Kapiram da smo imali samo dve izmene, plus jedna iznudjena (ne racunam golmana), kapiram i da Caki nije mogao zadnjih petnaestak min. ali kapiram i da Lucani nisu Barsa.

Moze Djumi da bude i najbolji trener ali sa onim igracima, tacnije njihovim glavama tesko da moze nesto da napravi.

Imali smo ranije sindrom naplatne rampe ali ga nismo iskorenili. Izmestili su tu rampu na teren pa cim damo gol ona se odmah spusta.

Takodje i ta kondicija. Prvo preforsorani pa im treba odmor a sad se odmorili pa izgubili kondiciju... Sta je u pitanju???

Mladost je duplo vise trcala od nas. Cast izuzecima u vidu Nome, Arse i mislim da nisam nikoga zaboravio.

Pavkova covek treba da nacentrira u milimetar inace ne moze da primi loptu. Ni jednu nije kasvetno ni primirio i podelio. Slabo vrsi pritisak i na odbranbene ograce. Vise trcka nego sto pravi pritisak. Zivkovic dve lopte ne dobi. Nigde ga nije bilo a u odbrani su ga prolazili kao kroz puter.

Tomic se nije cuo. Igrao odbranu ali ga nigde u napadu nema. Noma ore ali jos trazi formu. Kako je igrao na pocetku sad to jos i lici na nesto ali bez obzira na kom mestu igra sa onakvim pasovima tesko da moze bolje od ovoga.

Odbrana kao i cela igra je dosta uravnotezenija nego ranije. Ranije smo mnogo pucali po savovima i protivnici su stvarali mnogo izglednije sanse za gol. Sada nas vise ugrozavaju sutevima van kaznenog i to najcesce kad sredina prestane da igra. Odbrana ne kiksira i to je pozitivna strana.

Sad kad gledam utakmicu sam smiren i to mi je prvi znak da je nesto krenulo na bolje. Kornere bolje branimo a i vise ugrozavamo na drugu stranu. Ranije mi je svaki korner bio pola gola u nasoj mrezi.

Opet i Mladost kod kuce nije lako dobiti.

Sve u svemu dolaze slabiji protivnici pa zima i pojacanja. Od sledece utakmice vise nemamo prava na kiks a ni opravdanja...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...