Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

UEFA IPAK PRAZNI KASU ŠAMPIONA SRBIJE POSLE MEČA SA SKENDERBEGOM: Partizan kažnjen 16.000 evra, bez Tošića na Jang Bojs    

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:696109-UEFA-IPAK-PRAZNI-KASU-SAMPIONA-SRBIJE-POSLE-MECA-SA-SKENDERBEGOM-Partizan-kaznjen-16000-evra-bez-Tosica-na-Jang-Bojs

 

Razlog za kaznu zvuči gotovo nestvarno. S obzirom da su iscrpljene sve opcije kažnjavanja vezane za skandiranje, transparente ili pirotehniku u Nionu su pronašli "dlaku u jajetu" i crno-bele stavili na tapet zbog gužve na ulazima na južnu tribinu. Disciplinci UEFA nisu imali primedbe za ono što je do sada bilo standardna pojava na stadionu Partizana (zakrčene prolaze na tribini), ali je neko očigledno primetio da na ulazu za najvatrenije pristalice crno-belih ne funkcioniše sve po protokolu. Tako je Partizan kažnjen i za organizaciju utakmice posle koje su sa svih strana stizale samo reči hvale.

Posle najnovije "packe" iz Niona Partizan ima pet dana da zatraži detaljnije objašnjenje za razloge kažnjavanja posle čega će izvesno poslati žalbu na odluku disciplinaca UEFA.

Link to comment

Nekako mi teca ne ide uz Djukica. Inace, zasto ga tako zovete?

 

 

đukić je geu(forumašu) teča, bar cash tako tvrdi

 

 

A ne ne ,več je to neko pre mene rekao

 

 

onda toni šumaher, nema trećeg

 

 

Toni da

Ma kakav Toni , on je samo jedva docekao da eksploatise tu  budalastinu... Mislim da je Zoki Asov  nesto prokomentarisao na pocetku sezone tipa "Branis ga kao da ti je Teca" i zajedeljivi jedva docekali ... Inace ne bih se uopste bunio da mi bogata tetka zivi u Spaniji   :(

 

p.s. Mesi Jankovic, jos jedna majstorija   :Hail:

Edited by Geo
Link to comment

Protiv jangera definitivno bez Tošića . Žalba nije usvojena.

Kad bi mogao Sale Ilić da izdrži makar 45min....

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Everton zbog kartona nije otputovao u Ivanjicu, a povredio se i Saša Ilić tako da i njega neće biti u protokolu.

 

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković - Vulićević, N.R. Miletić, Mitrović, N.G. Miletić - Pantić, Jevtović - Tošić, Tavamba, Janković - Ožegović.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Čuvamo Sašu Ilića za Jangere. Mora minimum 45 minuta da odigra, jer neće moći Tošić zbog kazne. Ovo je više "odglumljeno" oko povrede, izmislili su razlog da ga sačuvaju svežeg...koliko može da bude svež za igru čovek od 40 godina. :D

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...