Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    248

  • Ajant23

    161

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    152

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

pa ovo je stvarno previse tuzno cray2.gif  ; 

 

Day-Lewis has not seen Phantom Thread. He has viewed many of his other films, but has no plans to see this one.

 

https://www.wmagazine.com/story/exclusive-daniel-day-lewis-giving-up-acting-phantom-thread?mbid=social_cp_fb_tny

 

znala sam da nesto nije u redu odma posle pogledanog treilera, nevezano sto je prethodno najavijo da se povlaci iz filma....... sve u svemu - kakva steta

Link to comment

jeste bilo, ali ovaj film mu je izgleda presudijo — misim da nije zadovoljan.... pisalo je da su uslovi snimanja bili jako losi.. osim toga, mozda mi to nechemo bas primetiti, ali po svemu sudechi nije uspeo da pronadze/udze u karakter kojeg glumi...... za jednog velikog glumca i velikog emotivca kao sto je Day-Lewis, ovo je prilicno razocarenje i ja se nadam da che mu samo trebati vremena da se pomiri sa svime.. 

Link to comment
1 hour ago, Hippie said:

jeste bilo, ali ovaj film mu je izgleda presudijo — misim da nije zadovoljan.... pisalo je da su uslovi snimanja bili jako losi.. osim toga, mozda mi to nechemo bas primetiti, ali po svemu sudechi nije uspeo da pronadze/udze u karakter kojeg glumi...... za jednog velikog glumca i velikog emotivca kao sto je Day-Lewis, ovo je prilicno razocarenje i ja se nadam da che mu samo trebati vremena da se pomiri sa svime.. 

E sad jbga...Nije pronasao lik...Pa sto je prihvatio ulogu?

Malo je to folirantski.Pre ce biti da ga smara posao, samo se to onda tako kaze.Nema vise interesovanja i to je to.

Uslovi snimanja bili losi?Pa ko ce da se izbori za to ako nece takve zvezde?

Ako su zaista bili losi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...