Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

pa ako scene iz prosečnih filmova počnu da ulaze u filmske udžbenike. možda u one za spotovanje.
moze iz te scene dosta da se nauci, svetlo, dramski momenat, ritam, upotreba slow motion-a, izlazak iz konteksta...
Link to comment

ok, tačno je to. tačno je i da nekad iz loših filmova može da se nauči više nego iz dobrih, pa ih ipak nema u udžebnicima. tamo sve neki bergmani, kurosave i trifoi.u stvari, serem, sad to više nije ni bitno.

Link to comment
secem vene na ovu scenu :) :wub:kakva romantika... pojam sMuskarca, princa na belom konju, coveka koji predvidja, zastitnika, pravdoljubac...kako mu je lepo smrskao glavu :wub:...milica :)sve savrseno. drive savrsen.
Link to comment

Meni su najjače scene kad škorpija pilji blaženo a zamišljeno - debilski kroz prozor, dok žena pravi večeru ili tako nešto, pa ga žena s vremena na vreme pogleda pogledom u sloumoušnu: Isuse, kak je lijepi i nesrećan. Ima ta neka tuga kod Goslinga, tuga najteža...No, problem je u meni. Kad vidim ovog nesuđenog člana DSS-a u uskopičastom odevnom predmetu, sa sloumoušnom u tzv romantičnim scenama, teško mi je da uopšte ozbiljno shvatim takav film. Svo vreme sam bio ubeđen da neko pravi parodiju na Lančijine bljuzge.

Link to comment

meni je isto zanimljiv, mada dosta čudana i nije bilo potrebe biti baš toliko brutalanmuzika je dobraa onaj Nino il kako se već zove izgleda kao orangutan (nemam pojma gde je sve još igrao ali znam da sam viđala tu facu)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...