Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

A, Dušane, da li pudar i domazet postoje i kao reči?...Paće, sve znam, ali ovako će da dođe do toga da na strani 9 neko napiše "Jagoda" i ja doživim slom živaca :DA da sve sad još kopipejstujem u Eksel... uf. Naravno, ako se tebi otvara još jedna strana, izdaću ti zlatnu bulu kao podržavaocu ovog ptfa. No, jebte se. Nećete spisak, dodajte ovako randomly, a ja ću sve da vas banujem kad neko napiše "Jagoda" :P

Link to comment

Пудар је чувар поља и винограда, а домазет је исто што и призетко - човек који се ожени и пређе да живи код женине породице.

Link to comment

hihihi, Malina. Zove li se neko tako?Setila sam se prezimena Popara i Zver.sorry, buse, lista se nije primila, ali kad niknu jagode...

Link to comment

Jao da, Kruška, gde je smetoh s uma. E, da: SrnaJa znam jednu Jagodu čak i ovde u Torontu.EDIT: Ćuk, Pizda (da nije Ćuk već bio? :unsure: E da ste hteli spisak...)Iskra, Mašinka

Edited by bus
Link to comment
I ja znam Malinu. I Dunju. I Višnju. I Krušku kao prezime. Al Jagodu je bus izmislio. -_-
Презиме Сурла, забојавијо.Јагода становала пет кућа од нас.
Link to comment
Mozhemo se setiti nekih legendarnih fudbalera:
Valja dodati i Zvezdinog centarfora Borovnicu (a postoji i jedan kamiondžija istog prezimena koji je hteo da pravi drugu traku auto-džade BG-NS), kao i suptilnog centarhalfa zeničkog "Čelika", Jasmina Hajduka. Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...