Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 minutes ago, mlatko said:

Booking obicno uzima 15-20% tako da bi i hotel mogao da ti da istu cenu uz bolje uslove... pitaj. za kad je rezervacija?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

za 21 april. to mi je uspelo kod Grka na kritu za ovo leto. Spustio na 60 sa 75, ali

bez bookinga :)

Link to comment

Kazi im da zelis da rezervises direktno i automatski ti prebace rezervaciju sa bookinga na sebe. za popust zavisi, uglavnom bude procedura komplikovanija kod vecih hotela.

razumeo sam da je non refundable?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pisi im odmah i reci da oces da otkacis Booking (npr. ako pitaju zasto reci imao si nedavno negativno iskustvo sa njima). Reci im odmah da bi prihvatio istu cenu i bolje uslove (npr. 30 dana) Ako trazis i popust mozda je previse

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pretpostavljam da je odgovor potvrdan, ali verovatno neko zna iz prve ruke: kod ulaska u Srbiju preko beogradskog aerodroma, državljanima EU (konkretno Hrvatska) je dovoljna važeća lična karta, kao što je slučaj i na putnim i železničkim graničnim prelazima?

Link to comment
20 minutes ago, renne said:

Koliko ja znam, mora pasoš kad je preko aerodroma

 

Hvala, provera je krenula baš zbog sumnje putnika da će mu biti neophodna putna isprava, koja mu je inače istekla :ph34r:

Link to comment
On 7.11.2018. at 16:18, ajgor said:

Važi li i dalje nepisana preporuka da se u šengensku zonu ne ide sa pasošem kome rok ističe za manje od tri meseca? Naravno, govorim o srpskom pasošu.

 

Ne znam da li je nepisana ili negde napisana preporuka, ali drugaricu vratise sa gejta u Beogradu [let za Nemacku] zbog ovoga.

Link to comment
7 hours ago, renne said:

Koliko ja znam, mora pasoš kad je preko aerodroma

 

Ako je drzavljanin EU, dovoljna je LK, kaze moj Nemac - "trebalo bi da je za sve clanice Unije isto". On nije nikada isao u Srbiju sa pasosem.

@ajgor

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
10 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ako je drzavljanin EU, dovoljna je LK, kaze moj Nemac - "trebalo bi da je za sve clanice Unije isto". On nije nikada isao u Srbiju sa pasosem.

@ajgor

 

I kod MIP RS pise ID card, i nema nikakvih napomena o razlici u granicnim prelazima.

eqCmYff.png

Link to comment
On 18.2.2019. at 19:01, Ros said:

poserem se u Visa & Immigration service of government of her majesty the queen. to jest u njihov TLS Contact service. podneli zahtev za vizu, posle 2 nedelje stigao mail da je visa application dispatched, sledeci dan da je ready for collection i od tada ni glasa od tls. poslao im i upit preko sajta, i nista. niti imamo pasose, niti znamo da li je viza odobrena,. nista. poserem im se u 64€ po osobi za obradu u tls-u. i sad mi visi odlican hotel koji ili moram otkazati do sutra u ponoci ili rizikovati 500 novaca

konacno pasosi s vizom u rukama. cak sam i isti apartman, po istoj ceni bukirao. ipak sam ga stornirao sinoc. za svaki slucaj.

pitam ove danas zasto nismo dobili informaciju kad da dodjemo po pasos, kaze da smo dobili. reko', dobili smo da je spreman za courier, ne za collection. ooooo, neka greska bila :D

inace cela ekipa sto tamo radi zapadna hercegovina :)

Link to comment
17 hours ago, jms_uk said:

 

Ne znam da li je nepisana ili negde napisana preporuka, ali drugaricu vratise sa gejta u Beogradu [let za Nemacku] zbog ovoga.

 

Na Bajakovu i Obrežju mi u decembru nisu pravili nikakvu frku, soška je isticala krajem januara. Najveća zezancija kod zamene je bio čitač otisaka, potrošismo skoro deset minuta da se dobije pristojan otisak, kada sam podizao nov, bilo je malčice bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...