Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Razmazena zapadna elita upoznaje cari druzenja sa belosvetskim diktatorima

 

Putin showed Oliver Stone a video where Russia's Air Force supposedly attacked terrorists in Syria. It was actually footage of Americans fighting the Taliban in Afghanistan

 

https://meduza.io/en/news/2017/06/20/putin-showed-oliver-stone-a-video-where-russia-s-air-force-supposedly-attacked-terrorists-in-syria-it-was-actually-footage-of-americans-fighting-the-taliban-in-afghanistan

 

:lol:

Edited by Eraserhead
Link to comment

Siroti, reaktivni Putin, izazvan sirenjem NATO na istok

 

Vladimir Putin refers to 'territories now called Ukraine' in ominous comments during annual phone-in

 

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-ukraine-russia-territories-nato-crimea-annexation-rebels-miltants-borders-a7791951.html

 

A kako bi tvoji Amerikanci reagovali da Putin tj Rusi opet postavi po koju nuklearku na Kubi I uperi prema "home of the brave & country of free"

 

I kako su reagovali tada?

 

A to sto se hijade NATO vojnika kurci 10 km ispred Ruske granice (prosirenje Nato-a po strane)? To je sta? Poziv na kafu?

 

I ja sam gledao "The Putin Interviews"  I najgadnija scena je ona kurva Nuland koja se seta Kijevom sa kesom hleba I govori " Hello, I am from the United States, please have some bread"  DNO DNA a I ti nisi daleko....

Edited by assignment
Link to comment

 Nuland koja se seta Kijevom sa kesom hleba I govori " Hello, I am from the United States, please have some bread"  

 

:frust:

Link to comment

A kako bi tvoji Amerikanci reagovali da Putin tj Rusi opet postavi po koju nuklearku na Kubi I uperi prema "home of the brave & country of free"

 

I kako su reagovali tada?

 

A to sto se hijade NATO vojnika kurci 10 km ispred Ruske granice (prosirenje Nato-a po strane)? To je sta? Poziv na kafu?

 

I ja sam gledao "The Putin Interviews"  I najgadnija scena je ona kurva Nuland koja se seta Kijevom sa kesom hleba I govori " Hello, I am from the United States, please have some bread"  DNO DNA a I ti nisi daleko....

 

Sto si mi se toliko naljutio? Rusofilija bolest najmilija.

 

1. Ne radi se ovde o raketama ili NATO vec o odnosu prema Ukrajini koja u trenutku kada je bila izlozena udaru nije ucinila nista da takvu radikalnu reakciju isprovocira. Putin je uspeo da od Ukrajine napravi neprijatelja i to je glavni rezultat njegove politike. Na unutrasnjem planu konzervativizam i plasenje neprijateljima, a na spoljnjem bespotrebni rat i kvarenje odnosa. Kao Milosevic nekada.

2. Sto se tice NATO. Te drzave su clanice NATO alijanse tako da tu NATO izvodi vezbe na svojoj teritoriji. Isto kao sto Rusija drzi svoje trupe na granici sa tim zemljama. NATO svakako nece napasti Rusiju, niti ce Rusija napasti svoje susede koje su clanice NATO. Tako da nemoj da mnogo brigas. Vece je pitanje kako to da svi susedi i dojucerasnji clanovi SSSRa pobegose u protivnicki tabor. 

3. Americke sankcije Kubi su vrhunac besmisla i dokaz kako sankcije ne menjaju drzave vec dovode do utvrdjivanja rezima, ali mi je drago da ti podrzavas Americku odmazdu prema toj zemlji.

Link to comment

Sto si mi se toliko naljutio? Rusofilija bolest najmilija.

 

1. Ne radi se ovde o raketama ili NATO vec o odnosu prema Ukrajini koja u trenutku kada je bila izlozena udaru nije ucinila nista da takvu radikalnu reakciju isprovocira. Putin je uspeo da od Ukrajine napravi neprijatelja i to je glavni rezultat njegove politike. Na unutrasnjem planu konzervativizam i plasenje neprijateljima, a na spoljnjem bespotrebni rat i kvarenje odnosa. Kao Milosevic nekada.

2. Sto se tice NATO. Te drzave su clanice NATO alijanse tako da tu NATO izvodi vezbe na svojoj teritoriji. Isto kao sto Rusija drzi svoje trupe na granici sa tim zemljama. NATO svakako nece napasti Rusiju, niti ce Rusija napasti svoje susede koje su clanice NATO. Tako da nemoj da mnogo brigas. Vece je pitanje kako to da svi susedi i dojucerasnji clanovi SSSRa pobegose u protivnicki tabor. 

3. Americke sankcije Kubi su vrhunac besmisla i dokaz kako sankcije ne menjaju drzave vec dovode do utvrdjivanja rezima, ali mi je drago da ti podrzavas Americku odmazdu prema toj zemlji.

 

1. Ne radi se izkjlucivo o raketama i NATO prosirenju (koja sigurno nisu bile poruke mira btw) Ali o kom udaru ti pricas? Sa cije strane? Udar na legitimnu vladu Ukrajine koji se desio zbog cega? Zbog odlaganja sporazuma sa EU? Prisustvo visokih nemackih i americkih politicara od prvog dana? Nova vlada koja se stvorila protivustavno? Zakon zabrane ruskog jezika? Ili ostalog fasistickog sljama koji se mobilizovao po Ukrajini? 

 

A to da je Putin stvorio neprijatelja ti je priceless, zacinjen poredjenju sa Milosevicem.

 

2. Nije pitanje kako su te susedne drzave sve potrcale u NATO, naplatili, presli na stranu jaceg, neke mozda i ucenili. Ima to i sa prosirenjem EU i potragu za boljim ekonomskim zivotom, to ide kao paket. Nemoj molim te da prolivas proliv od tog famoznog "straha" od zlih Rusa majke ti pa svi bolje brze uletese u Nato. A svi su oni tamo samo sluge i Amerima sluze kao eventualno topovsko meso. Amerika je Nato.

 

3. Nisam misleo na sankcije druze nego da je umalo izazvalo rat jer se Ameri osetili ugrozeni, sto Rusi nisu smeli da budu nakon sto su Ameri prvi smestili nuklearke u Turskoj...

 

Ali meni je fascinanto da na poslu imam nekolicinu Amerikanaca, i cak oni sagledaju mnoge stvari realnije od tebe.O Nemcima da ne pricam...  Ne kapiram tvoju motivaciju (osim ako nisi neki placen trol da prevaspitavas). I nisam ja Rusofil nego mi jednostavno ne lezi Amerika, zemlja koja je odgovorna za najvise mrtvih na svetu u zadnjih 60 godina, ne lezi mi njihova lazna demokratija i jos laznija humanost... Ako tebi to govno mirise, so be it, enjoy!

Link to comment

 

 

Alexei Navalny barred from Russia presidential poll

 

Izrazito glup potez Putina a la Maduro.

Naravno da ce nakon ovog legitimitet svake njegovoe pobede biti upitan s razlogom.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Primio se i drugar foruma, pa krenuo da se vadi, kao "pa naravno da je montaža, nije to poenta", pa ispao još gluplji. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

russian embassy UK na temu napada na poljsku: USSR didn't guarantee Poland's security&wasn't at war with Germany.Versailles system didn't guarantee Germany's eastern neighbours' borders

 

:isuse:

Edited by Eraserhead
Link to comment

 

typhoon_og_pyotr-1000x666.jpg

Seru i jedni i drugi: ova sovjetska gvozdjurija koja je svojevremeno bila samo stepenica u zamisljenom razvoju globalne pomorske moci, danas je samo gvozdjurija koja Rusiji sluzi za pokazivanje i plasenje mecke resetom, ove majmune koji dizu uobicajenu frku oko moguceg zagadjenja da ne pominjem.

Niti ova podmornica ima sta da trazi u Baltiku, niti ima sta da se okolo setka na povrsini: njena namena je da je - nema.

Da se ne vidi, sunja se ispod vode mesecima: Rusija odavno niti ima mogucnosti za tako nesto, niti ima potrebe.

Njena globalna strateska specificna tezina se svela na sirovu snagu, broj nuklearnih bojevih glava koja se od severnokorejske razlikuje samo od jos u sovjetska vremena dostignutim mogucnostima da ugroze/uniste Ameriku i - usput - svet.

Niti ce ko treba da bude uplasen, niti uzbunjen - cirkus ce da ode do Lenjingrada - odrzace se prigodna parada sa sve onim lentama, i - nikom nista.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...